comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Mali Genel Kurulu'ndaki kadın kim? (Nurten Gözoğlu kimdir, ne iş yapar?)

13 Mayıs 2018, Pazar 11:37
Beşiktaş Mali Genel Kurulu'ndaki kadın kim? (Nurten Gözoğlu kimdir, ne iş yapar?)

Beşiktaş Mali Genel Kurul'daki kadın kim? Beşiktaş'ın 2018 Olağan Genel ve Mali Kurulunda Divan Kurulu Başkanlığı'nın Yıldırım Demirören'in ihracı için biz karar veremeyiz açıklaması sonrasında kürsüye kadar gelen Beşiktaş Kongre Üyesi olan kadını Beşiktaş taraftarları sosyal medyada aramaya başladı. O isim Nurten Gözoğlu! İşte Nurten Gözoğlu kimdir? sorusuna cevap. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın 2017 Olağan Mali ve İdari Genel Kurulu'nda TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF'deki 6 üyenin ihracı için Divan Kurulu Başkanlığı "Buna biz karar veremeyiz. Disiplin Kurulu'na sevk etmeliyiz." şeklinde bir açıklama yapınca salonda büyük bir tartışma yaşandı. Bu esnada Beşiktaş Genel Kurul Üyeleri'nden Nurten Gözoğlu kürsüye kadar yönetmeli gereği bunun yanlış olduğunu söylerek, Divan Kurulu Başkanlığı'na TFF'den ihracı istenen 6 üyenin ihracı için oylama talep etti. Ancak Divan Kurulu Başkanlığı tüzük gereği buna Disiplin Kurulu'nun karar vereceğini söylemesine rağmen Nurten Gözoğlu ile Divan Kurulu Başkanlığı arasında bir gerginlik yaşandı. 

Nurten Gözoğlu'nun Divan Kurulu Başkanlığı'na sunduğu yönetmelik gereği yazılı açıklama, Divan Kurulu Başkanlığı tarafından okundu. Daha sonrasında Yıldırım Demirören ve TFF'den ihracı istenen 6 üyenin Disiplin Kurulu'na sevk edileceği açıklandı. Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş taraftarları ve Kongre üyelerinin büyük destek verdiği Nurten Gözoğlu'nun kim olduğu internet ortamında aranmaya başladı. Nurten Gözoğlu kimdir sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. 


Nurten Gözoğlu kimdir?


Nurten Gözoğlu Amatör sporcu ve Amatör Fotoğrafçı olarak tanınıyor. Beşiktaş Mali Genel Kurulu'nda TFF'den 6 üyenin ihracı için Divan Kurulu Başkanlığına yaptığı baskı sonrasında kongre üyelerinden büyük bir destek olan Nurten Gözoğlu, aynı zamanda Beşiktaş Kongre ve Divan Kurulu üyesidir. 

NURTEN GÖZOĞLU'NUN TWİTTER HESABI

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"