comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş maçı hangi kanalda? Beşiktaş Sarpsborg maçı kanalı (UEFA maçları kanalı)

19 Eylül 2018, Çarşamba 13:40
Beşiktaş maçı hangi kanalda? Beşiktaş Sarpsborg maçı kanalı (UEFA maçları kanalı)

Beşiktaş'ın maçı hangi kanalda aramasının yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi maçı hangi kanalda? Beşiktaş Sarpsborg maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olacak?

Beşiktaş maçı hangi kanalda? Beşiktaş Saprsborg maçı hangi kanalda? Beşiktaş Sarpsborg Avrupa Ligi maçı ne zaman oynanacak? Beşiktaş sarpsborg UEFA maçı hangi kanalda, Beşiktaş maçı canlı izle, Beşiktaş sarpsborg maçı canlı izle gibi seçenekleri haberimizde bulabilirsiniz. 
 

UEFA Avrupa Ligi maçları hangi kanalda? UEFA maçları canlı izle olacak mı?


UEFA Avrupa Ligi 2018-19 sezonunda grup maçları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Türkiye'deki temsilcilerimiz Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor'un da sahne alacağı UEFA Avrupa Ligi maçları hangi kanaldan yayınlanacak sorusunun yanıtı merak ediliyordu. UEFA Avrupa Ligi maçlarının canlı yayınları için Türkiye'de henüz bir resmi yayıncı açıklanmadı. UEFA Avrupa Ligi maçlarının hangi kanaldan yayınlanacağı henüz belli değil. 
 

Beşiktaş Sarpsborg maçı hangi kanalda? (Beşiktaş Sarpsborg ne zaman?)


UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş, grubun ilk maçında Sarpsborg ile karşılaşacak. Beşiktaş Sarpsborg maçı hangi kanalda, ne zaman sorusunun yanıtı da belli oldu. Beşiktaş Sarpsborg maçı 20 Eylül Perşembe günü saat 19.55'te başlayacak. Beşiktaş Sarpsborg maçının hangi kanaldan yayınlanacağı henüz belli değil.
 

Beşiktaş - Sarpsborg maçı yayıncı kuruluşu belli oldu mu?


Beşiktaş - Sarpsborg maçı yayıncı kuruluş bilmecesi neticelendi. Beşiktaş - Sarpsborg maçının yayıncı kuruluşu belli oldu. Beşiktaş ile Sarpsborg bu akşam Vodafone Park'ta karşı kaşrıya gelecek. Beşiktaş - Sarpsborg maçı yayın hakkını Bein Sports aldığını açıklandı. Beşiktaş - Sarpsborg maçı Bein Sports ekranlarından canlı ve şifresiz yayınlanacak.


BEİN SPORTS HABER İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi maç takvimi 


20 Eylül Beşiktaş-Sarpsborg
4 Ekim Malmö-Beşiktaş
25 Ekim Beşiktaş-Genk
8 Kasım Genk-Beşiktaş
29 Kasım Sarpsborg-Beşiktaş
13 Aralık Beşiktaş-Malmö

Son dakika UEFA Avrupa Ligi Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!