comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Leipzig Rıdvan Dilmen'den övgüler: "Bu kolay iş değil."

27 Eylül 2017, Çarşamba 00:30
Beşiktaş - Leipzig Rıdvan Dilmen'den övgüler:

Beşiktaş - Leipzig maçını müsabakanın ardından Tivibuspor'da Rıdvan Dilmen Değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında Leipzig'i sahasında 2-0 mağlup ederek gruptaki puanını 6'ya yükseltti. Maçın ardından Tivibuspor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Beşiktaş 2-0 Leipzig Rıdvan Dilmen'in yorumları


Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig'i 2-0 mağlup ettiği maçın ardından Tivibuspor'da siyah beyazlı takımın performansını Rıdvan Dilmen yorumladı. 

"Kolay değil. Beşiktaş 3 gün önce yoğun bir derbi oynadı. Fiziksel, zihinsel izleri oalcaktır. Ancak rakibin de tecrübe eksikliği dezavantajdı. Beşiktaş çünkü çok olgun bir takım. Porto'da 3-1 kazanmışın. Burada 6 yaparsan Leipzig karşısında harika. Bakın bu Şampiyonlar Ligi çok değerli ve Beşiktaş büyük bir adım attı."
"OĞUZHAN AVRUPA'NIN EN DEĞERLİ OYUNCULARINDAN BİRİSİ"

"Oğuzhan bana göre Avrupa'nın en değerli oyuncularından birisi. Ekim ayının sonlarına doğru form tutacağını düşünüyorum."

"ELEKTRİK KESİNTİSİ..."

"Elektrik kesintisi çok fark etmedi. Tolgay girdikten sonra takımın nefeslenme şansı oldu. Yine söylüyorum. Beşiktaş hücum oyuncularıyla savunma yapan bir takım. Ancak bu savunmayı rakip sahada iyi yapan bir takım. Kendi sahasında çok iyi yapamıyor."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.