comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Leipzig maçı öncesi Mehmet Demirkol'dan çarpıcı tespit

26 Eylül 2017, Salı 21:20
Beşiktaş - Leipzig maçı öncesi Mehmet Demirkol'dan çarpıcı tespit

Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçı nedeniyle yaşadığı handikapları Leipzig karşısına taşımayacağını öne sürdü.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu ikinci maçında Vodafone Park'ta Almanya Bundesliga temsilcisi Leipzig'i ağırlayacak. Mehmet Demirkol bu karşılaşma öncesinde "Fenerbahçe maçından gelen yorgunluk Beşiktaş'ı etkiler mi?" sorusuna yanıt verdi.
 

Mehmet Demirkol'dan Beşiktaş - Leipzig maçı yorumu


Fanatik Gazetesi'ne konuşan Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçında yaşadığı zihinsel yorgunluğu Leipzig karşısına taşımayacak kalitede olduğunu söyledi.

"BEŞİKTAŞ EĞER KAZANIRSA..."
Mehmet Demirkol yorumlarında "Fenerbahçe maçındaki fizikselden ziyade zihinsel bir yorgunluktu. Beşiktaş o zihinsel yorgunluğu üzerinden atabilecek bir takım. Bu maçta Beşiktaş'ın alacağı bir galibiyetin hemen her şeyi kapatacağını ve gerekli moralin takıma geleceğini düşünüyorum. Dolayısıyla bu durum Beşiktaş'ı genç bir takım olmadığı için çok etkilemez. Tam tersine Beşiktaş oyuna karakterini vererek rakibi istediği oyuna itebilir" ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)