comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Kulübü Şehit Tunç Uncu'nun ailesine ev hediye etti

19 Ağustos 2017, Cumartesi 11:10
Beşiktaş Kulübü Şehit Tunç Uncu'nun ailesine ev hediye etti

Beşiktaş Kulübü, Vodafone Park yakınlarında hain terör saldırısında hayatını kaybeden personel için örnek bir davranışa imza at

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü yaklaşık bir yıl önce hain terör saldırısında hayatını kaybeden personelinin ailesine ev hediye etti. Kulüpten yapılan açıklamada şehit Tunç Uncu'nun Ailesine evin tapusunu takdim edildi.


Beşiktaş'tan Tunç Uncu'nun ailesine örnek davrnanış


Beşiktaş Kulübü, Vodafone Park yakınlarında hain terör saldırısında hayatını kaybeden personel için örnek bir davranışa imza attı. Beşiktaş Kulübü yaklaşık 1 yıl önce hayatını kaybeden personelinin ailesini unutmadı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Tunc Uncu'nun ailesine siyah beyazlı yönetim bir ev hediye etti. İşte o açıklama;

''Kulübümüz, büyük bir vefa örneğine imza atarak Vodafone Park yakınında meydana gelen hain terör saldırısında hayatını kaybeden Kartal Yuvası personeli şehit Tunç Uncu'nun ailesine ev hediye etti.
Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), şehit Tunç Uncu'nun annesi Kadriye Uncu'ya resmi işlemler sonrası evin tapusunu takdim etti.
Hüseyin Mican, BJK TV'ye konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tunç Uncu çok sevdiğimiz bir çalışanımızdı. Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulumuzun Tunç Uncu'nun ailesine bir sözü vardı. Bugün o sözü yerine getirmeye çalıştık. Bir nebze olsun Tunç Uncu'nun adını bu evde yaşatmaya çalışacağız. Bir vefa örneği gösterdiğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Şehit Tunç Uncu'nun annesi Kadriye Uncu, evin Tunç Uncu'dan kendilerine bir hediye olduğunu ifade etti ve şunları söyledi:

''BU EV TUNÇ'TAN HEDİYE''

“Bu ev bize Tunç'tan hediye. O şu an yanımızda. Çünkü o şehit. İlk defa bir evim oldu. Tunç'un odasını hazırlayıp resimlerini koyacağım. Mekanı cennet olsun. Beşiktaş kulübüne çok teşekkür ediyorum, verdikleri sözü tuttular.”

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.