comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Konyaspor maçındaki kavgadan yeni görüntüler (İZLE)

08 Ağustos 2017, Salı 23:29
Beşiktaş - Konyaspor maçındaki kavgadan yeni görüntüler (İZLE)

Beşiktaş - Konyaspor maçının ardından sahada yaşanan kavga ve futbolcuların zor anlarının görüntüleri ortaya çıktı.

FutbolArena - Beşiktaş - Konyaspor, Süper Kupa maçının ardından yaşanan saha olaylarının perde arkası ortaya çıktı. Yayıncı kuruluş A Spor'un yayınladığı görüntüler ağızları açık bıraktı.
 

Beşiktaş - Konyaspor maçında sahadaki kavgada neler yaşandı?


Görüntülerde bitiş düdüğünün ardından Konyaspor tribünün sahaya hücum ettiği ve futbolcular ile yakın temas kurduğu görülüyor. Bir grup Beşiktaş'ın yıldızları Adriano, Ryan Babel ve Pepe'yi rahatsız ederken, futbolcuların karşı koymakta zorlandığı gözlendi.

SAMSUN'DA MEYDAN SAVAŞI
Ardından Beşiktaş tribününden de sahaya giren taraftarlar yeşil zeminde meydan kavgasına neden oldu. Kim olduğuna bakmaksızın sadece forma rengine göre saldıran taraftarların birbirlerine acımasız darbeleri büyük şaşkınlıkla karşılandı. Polis tarafından tutulan bir Beşiktaş taraftarına Konyasporlu taraftarın sert yumruğu en çarpıcı görüntü olarak öne çıktı.

QUARESMA TARAFTARLAR ARASINDA KALDI

Çıkış tüneline yönelen Ricardo Quaresma'nın buradaki taşkınlığın ortasında kaldığı anlar ve taraftarlarla yaşadığı gerginlik A Spor kameralarına yansıdı. Öte yandan Tolga Zengin de bu sırada yaşananlara sert tepki gösterdi. 

KONYASPORLU MOKE'YE SANDALYE
Ardından görüntülerde son çarpıcı kare Konyasporlu futbolcu Moke'ye atılan sandalye oldu. Moke saldırı sonrası sinirlerine hakim olamazken, güvenlik görevlileri apar topar futbolcuyu alandan uzaklaştırdı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)