comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Konyaspor Cenk Tosun'un golü sonrası sahaya bıçak atıldı (İZLE)

06 Ağustos 2017, Pazar 22:34
Beşiktaş - Konyaspor Cenk Tosun'un golü sonrası sahaya bıçak atıldı (İZLE)

Beşiktaş - Atiker Konyaspor maçında 78. dakikada Cenk Tosun'un golü sonrası sahaya karıştı ve bir taraftar sahaya girerken, aynı zamanda bıçak atıldı. 

FutbolArena - Beşiktaş - Atiker Konyaspor Turkcell Süper Kupa finalinin ikinci yarısında Cenk Tosun'un 78. dakikada attığı gol sonrası saha karıştı. Bir taraftar sahaya girerken, Beşiktaşlı futbolcular sahaya giren bıçağı hakem Fırat Aydınus'a teslim etti ve bir süre tribünlerde kargaşa yaşandı. 
 

Beşiktaş - Atiker Konyaspor Cenk Tosun'un golü


Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa finalinin 78. dakikada her türlü riski alan siyah beyazlılarda Caner Erkin'in kullandığı taç atışının ardından ceza sahasında kaleye sırtı dönük olan Cenk Tosun, topu önüne alır almaz yaptığı vuruşla kaleci Serkan Kırıntılı'yı mağlup etti. Cenk Tosun böylelikle Beşiktaş formasıyla yeni sezonda ilk resmi golüne de imza atarken, asist ise Caner Erkin'den geldi. 

CENK TOSUN'UN GOLÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


GOLDEN SONRA SAHADA BIÇAK!

Beşiktaş - Konyaspor maçında golden sonra sahaya taraftar girdi ve hemen sonrasında güvenlik görevlileri tarafından çıkarıldı. Ardından sahaya bıçak atıldı. Zemindeki bıçağı Fırat Aydınus rapor etmek için teslim aldı. Beşiktaşlı futbolcular sahadaki bıçağı hakem Fırat Aydınus'a verdi. Oğuzhan ise elindeki bıçağı önce kenara götürürken, Fırat Aydınus daha sonra raporuna yazmak için Oğuzhan'dan bıçağı teslim aldı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)