comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Konyaspor Babel Ali Turan pozisyonunda penaltı itirazı

06 Ağustos 2017, Pazar 21:36
Beşiktaş - Konyaspor Babel Ali Turan pozisyonunda penaltı itirazı

Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa finalinin ilk yarısında siyah beyazlı futbolcuların Fırat Aydınus'a penaltı itirazı oldu. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasında Turkcell Süper Kupa finalinin ilk yarısı oldukça çekişmeli bir mücadeleye sahne olurken, ilk yarının sonlarına doğru gelişen Beşiktaş atağında siyah beyazlı futbolcuların penaltı itirazı oldu. Beşiktaş - Konyaspor maçında Babel ve Ali Turan'ın pozisyonunda penaltı var mı? sorusunun cevabını hakem yorumcuları değerlendirdi. 
 

Beşiktaş - Atiker Konyaspor maçında penaltı itirazı


Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa finalinin ilk yarısında gelişen Beşiktaş atağında ceza sahası içinde bomboş durumda kalan Babel'in vuruşu Ali Turan'dan geri döndü. Bu pozisyonda Beşiktaşlı futbolcular Ali Turan'ın topu eliyle kestiği yönünde itirazlarda bulunurken, hakem Fırat Aydınus devam kararı verdi. 

HAKEM YORUMCULARI NE DEDİ?
Erman Toroğlu: "Vücut ve kol kapalı. Bu pozisyonda penaltı verilmemesi doğru karar."

Muhittin Boşat: "Beşiktaşlı oyuncuların penaltı beklediği pozisyonda hakemin devam kararı doğru. Penaltı yok.."BEŞİKTAŞ'IN PANKARTLARI NEDEN ALINMADI?

Ajans Beşiktaş'ın haberine göre İstabul'dan otobüs konvoyu içe Samsun'a çıkarma yapan Beşiktaş taraftarları, bu maç için başta "Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa" olmak üzere birçok pankart hazırladı. Ancak stadyum görevlileri bunun için önceden izin alınması gerektiğini bildirerek girişleri engelledi.

Samsun Emniyeti geçtiğimiz gün yayınladığı açıklamada maçtan 24 saat önce maça getirelecek olan pankartlar ile başvuruda bulunulması gerektiğini duyurmuştu.
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.