comScore
1 / 11

Beşiktaş kararını verdi! İşte Dorukhan Toköz'ün bonservisi

FutbolArena - Beşiktaş’ta transferde adı anılan Dorukhan Toköz’ün bonservis fiyatı belirlendi.

2 / 11
Sezon başında Eskişehirspor’la sözleşmesini fesh etmesinin ardından Beşiktaş’a katılan Dorukhan Toköz, teknik direktör Şenol Güneş’le büyük bir gelişim kaydetmişti.

3 / 11
Eline geçen fırsatı iyi değerlendiren ve Siyah-Beyazlılar’da ilk 11’in değişilmez ismi haline gelen 22 yaşındaki ön libero, ortaya koyduğu istikrarlı futbolla A Milli Takım’a da yükselmişti.

4 / 11
Kara Kartal’da çıktığı 14 maçta 3 gol ve 2 asistlik performans sergileyen başarılı oyuncu, yıldızını parlatmasının ardından transfer piyasasının ön plana çıkan ismi olmuştu.

5 / 11
İtalya, İngiltere ve İspanya’dan birçok kulübün takibinde bulunan Dorukhan için Beşiktaş Yönetimi de yaz ayında gelmesi muhtemel teklifleri düşünerek şimdiden harekete geçti.

6 / 11
Şimdiden teklif var

Siyah-Beyazlılar’ın gelecek ay içerisinde yapılacak başkanlık seçimlerinde adaylığını koyması beklenen mevcut Başkan Fikret Orman, takımın başarılı ismi Dorukhan Toköz’ün bonservis bedelini şimdiden belirledi.
7 / 11
Orman’ın, Dorukhan için 20 milyon Euro (yaklaşık 125 milyon TL) değer biçtiği kaydedildi.

8 / 11
Menacerler aracılığıyla kulübe Dorukhan için gelen tekliflerin şimdiden 8 milyon Euro civarında olduğu, sezon sonunda ise bu rakamın daha da artmasının beklendiği belirtildi. (Fanatik)
9 / 11
10 / 11
11 / 11