comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ilk yarılarda beraberliğe abone oldu

26 Ocak 2018, Cuma 17:46
Beşiktaş ilk yarılarda beraberliğe abone oldu

Beşiktaş, Süper Lig'in 19. haftasında Kasımpaşa'yı evinde konuk edeceği maçın saatini beklemeye koyulurken son maçlarda ilk yarılarda çarpıcı bir istatistik öne çıktı.

FutbolArena Analiz - Beşiktaş, Süper Lig'in 19. haftasında evinde seyircisi karşısında Kasımpaşa'yı konuk edecek. Siyah-Beyazlılar, galibiyet serisi yakalamak adına mücadele edecek. Bu mücadele öncesinde Beşiktaş'ın çarpıcı bir istatistiği göze çarpıyor.

Siyah-Beyazlılar, ligin ikinci yarısının açılış haftasında Antalyaspor ile deplasmanda karşılaşmış ve 2-1 kazandığı maçın ilk yarısında 1-1 berabere kalmıştı.
 

Beşiktaş'ın ilk yarıları önde kapattığı maçlarda kazandığı maç sayısı


Beşiktaş'ın Süper Lig'de oynadığı son maçlarda ilk yarılardaki beraberliik sayıları dikkat çekti. Siyah-Beyazlıların Süper Lig'deki son 10 maçının 8'inin ilk yarıları berabere bitti.
Öte yandan Şenol Güneş'in öğrencileri ilk yarıları önde kapattığında ise galibiyete kolay uzanıyor. Beşiktaş, Süper Lig'de ilk yarısını önde bitirdiği son 41 maçın 38'ini kazandı. Beşiktaş bu süreçte 2 kez Kasımpaşa ve 1 kez Fenerbahçe'ye puan kaybetti.

YİNE KASIMPAŞA MAÇI 

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş, ligin 2. haftasında Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalmış ve o karşılaşmada ilk yarıyı 2-1 önde kapatmasına karşın maçtan 1 puanla ayrılmak durumunda kalmıştı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)