comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ile Vodafone arasında anlaşma

06 Mart 2020, Cuma 11:35
Beşiktaş ile Vodafone arasında anlaşma

Beşiktaş, futbolda cinsiyet eşitliğinin önemine dikkat çekmek için Vodafone ile yeni bir projeye imza attı.

FutbolArena - Beşiktaş ile Vodafone arasında futbolda cinsiyet eşitliğinin önemine dikkat çekmek üzere yeni bir proje başlatıldı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan'ın katılımıyla proje tanıtıldı.

Basın toplantısında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ile Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Kaptanı Esra Erol da katıldı.
AHMET NUR ÇEBİ: "HANIMEFENDİLER İYİ Kİ VAR"

"Beşiktaş Kadın Futbol Takımımızla, Atletico Madrid'in müthiş bir çekişmesini izleyeceğiz. Bu maçın daha da heyecanlı olacağını düşünüyorum. Lig maçlarını gölgede bırakabilir. Belki de bütün hafta bu maçı konuşacağız. Beşiktaş Kulübü, Kadın Futbol Takımı konusunda öncü olmuştur. Olimpiyatlara ilk kadın sporcuyu gönderen kulüp de Beşiktaş'tır. Hanımefendilerin olmadığı yerde dünya duruyor. Annelerimiz, kızlarımız, eşlerimiz hepimiz için çok kıymetli. Hanımefendiler iyi ki yanımızdalar. Onlar oldukça aile mutlu oluyor. Vodafone'un yanımızda durarak ve hatta bu işi organize ederek katkı sağladıkları için teşekkür ediyorum."

BEŞİKTAŞ KADIN FUTBOL TAKIMI KAPTANI ESRA EROL: "ATLETICO MADRID MAÇINA HERKESİ BEKLİYORUZ"

"Futbol erkek oyunu diye biliniyor ama ben buna katılmıyorum. Kadınlar da erkekler kadar futbol oynayabilir. Önyargıları kırmak gerekiyor. Kadın futbolunu desteklemek çok önemli. Vodafone'a bu konuda teşekkür ediyorum. Atletico Madrid ile oynayacağımız maçın heyecanı içerisindeyiz. Tüm futbolseverleri bu maça bekliyoruz."
 

Beşiktaş - Atletico Madrid kadın futbol maçı ne zaman?


Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Vodafone ile Beşiktaş'ın iş birliği kapsamında Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile Atleitco Madrid Kadın Futbol Takımı bir maç yapacak. 7 Mart Cumartesi günü saat 17:00'de Vodafone Park'ta oynanacak maça girişler ücretsiz olacak ve Passolig kart sorulmyacak. Vodafone, maça gelen her taraftar için Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'na destekte bulunacak.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)