comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ile anılan Shinji Okazaki'ye büyük şok! 'Pişmanım'

03 Eylül 2019, Salı 18:48
Beşiktaş ile anılan Shinji Okazaki'ye büyük şok! 'Pişmanım'

Yaz transfer döneminde Beşiktaş'ın gündemine gelen Shinji Okazaki, Malaga ile yollarını ayırmak zorunda kaldı.

FutbolArena Dış Haberler - Malaga'da Shinji Okazaki depremi yaşandı. Leicester City'den ayrıldıktan sonra Malaga'ya transfer olan Shinji Okazaki, transfer döneminin kapanmasının ardından takımla yollarını ayırmak zorunda kaldı. Yaz döneminde Beşiktaş ile anılan Japon futbolcu boşta kaldı.
 

Shinji Okazaki Malaga'dan ayrıldı mı?


İspanyol basınından Marca Gazetesi'nin haberine göre Malaga'nın geçen ay transfer ettiği Shinji Okazaki, İspanya'daki maaş sınırlaması kuralı nedeniyle kadroya yazılamadı. Sözleşmesi feshedilen Okazaki boşta kaldı. 

OKAZAKİ PİŞMAN OLDU
Leicester City ile sözleşmesi sona eren Shinji Okazaki, Beşiktaş ile anılırken 30 Temmuz 2019 tarihinde İspanya 2. Ligi Malaga ile anlaşma sağladı. 1 ay Malaga forması giyen Japon futbolcu, kurallar gereği kadroya yazılamadı. Maaş sınırlaması kuralına takılan Shinji Okazaki'nin sözleşmesinin feshedildiği açıklandı.

Japon futbolcu hayal kırıklığına uğradığını ifade ederken, Malaga'yı seçtiği için pişman olduğunu söyledi. Malaga'yı verilen sözleri tutmamakla suçlayan Okazaki, bu olayı hayatı boyunca unutamayacağını aktardı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)