comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ile anılan Jack Wilshere'den ayrılık açıklaması

19 Haziran 2018, Salı 23:35
Beşiktaş ile anılan Jack Wilshere'den ayrılık açıklaması

Adı transfer çalışmaları kapsamında sık sık Beşiktaş ile anılan İngiliz orta saha oyuncusu Jack Wilshere, Arsenal takımına veda etti.

FutbolArena Dış Haber - Beşiktaş'ın adı bir süredir Arsenal'in başarılı orta saha oyuncusu İngiliz futbolcu Jack Wilshere ile anılıyordu. Sözleşmesi elinde bulunan orta saha oyuncusu Jack Wilshere sosyal medya hesabından ayrılık açıklaması yaptı.


Beşiktaş, Jack Wilshere'i transfer edecek mi?


Beşiktaş, Arsenal ile yollarını ayıran İngiliz orta saha oyuncusu Jack Wilshere'i mi transfer ediyor? Sık sık yaşadığı sakatlıklar nedeni ile beklentierin uzağında kalan İngiliz futbolcu Jack Wilshere transfer çalışmaları kapsamında Beşiktaş ile anılıyordu.

İngiliz futbolcu bu akşam saatlerinde sosyal medya hesabı İnstagram'dan ayrılık açıklaması gerçekleştirdi ve Arsenal taraftarlarına veda etti. Adı Beşiktaş ile anılan orta saha oyuncusunun ismi İtalyan basınında Milan takımı ile de anılıyor.


Jack Wilshere geçen sezon ne yaptı?


Arsenal ile sözleşmesi sezon sonu itibari ile sona eren ve bonservisi elinde olan Wilshere, geçtiğimiz sezon 40 resmi maçta 2 gol, 7 asistlik performans sergiledi.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.