comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı'dan istifa iddialarına cevap

17 Mart 2019, Pazar 18:30
Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı'dan istifa iddialarına cevap

Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı, istifa iddiaları hakkında açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı, istifa ettiği yönündeki söylentilere cevap verdi. 


Beşiktaş Haberleri: Serdal Adalı istifa mı etti?


Serdal Adalı, Beşiktaş'taki görevinden istifa edeceği yönündeki söylentiler hakkında açıklamada bulundu. İddiaların doğru olmadığını söyleyen Adalı şu ifadeleri kullandı:

"İSTİFAM SÖZ KONUSU DEĞİL"
İstifam söz konusu değil. Kongreye 2.5 ay kalmış. Şu an özel sebeplerle Amerika'dayım."

BEŞİKTAŞ'TAN RESMİ AÇIKLAMA

İkinci Başkanımız Serdal Adalı'nın özel sebepler nedeniyle Başkanımız Fikret Orman'a istifasını sunduğu ve Başkanımızın da kabul etmediği şeklinde basına yansıyan iddialar doğru değildir.

İkinci Başkanımız Serdal Adalı görevinin başında olup, Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte, kulübümüzün başarısı için çalışmalarını sürdürmektedir.

Taraftarlarımızdan bu tarz haberlere itibar etmemelerini rica eder, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK


Serdal Adalı kimdir? Serdal Adalı ne iş yapıyor?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yapılacak seçimli kongre öncesinde yönetim kurulu listesini açıkladı. Fikret Orman'ın listesinde çok önemli bir isim yer aldı. Serdar Adalı, Fikret Orman'ın yeni dönemde oluşturduğu listede yer aldı. Serdal Adalı'nın Fikret Orman'ın listesinde yer alması Beşiktaş taraftarlarını heyecanlandırdı. Fikret Orman'ın listesinde yer alan Serdal Adalı kimdir? Serdal Adalı ne iş yapıyor? Sizler için derledik.

İş adamı olan Serdal Adalı, Türkiye Jokey Kulübü'nün 25. başkanlığını üstlendi. Serdal Adalı aynı zamanda Adalı Holding'in yönetim kurulu başkanlığını üstleniyor.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Serdar Adalı'yı yönetim kuruluna nasıl aldığını şu sözler ile açıkladı;

''SERDAR İLE UZUN SÜRE KONUŞTUK''

"Serdal Adalı ile uzun süre konuştuk. Beşiktaş adına ne yapabiliriz diye. Çok da mutlu oldum. Ekip olarak çok güzel işler yapacağız. Serdal Adalı aslında hiç aklımda yoktu. Kendisiyle buluştuk ve çok etkileyici bir konuşma yaptı. Ben Serdal'ı severim. Suçsuz yere hapis yatmıştı. Şu an ekonomik kriz var, bana ihtiyacınız varsa şeref duyarım dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)