comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran: "Hakem hataları artık fiyasko noktasına geldi!"

22 Aralık 2019, Pazar 23:04
Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran:

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından Beşiktaş yönetiminden ikinci başkan Adnan Dalgakıran, "Hakem hataları artık fiyasko noktasına gelmiştir." dedi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Fenerbahçe derbisinin ardından düzenlenen yönetim kurulunun olağanüstü toplantısı ve hakem hatalarıyla ilgili TRT Spor'a canlı bağlanarak açıklamalarda bulundu.

"ALİ KOÇ VE FENERBAHÇE YÖNETİMİNE EV SAHİPLİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM" 
Fenerbahçe'nin ev sahipliği için Ali Koç ve diğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. 

"ARTIK SADECE KÖTÜ HAKEM VE HATA OLMA NOKTASINDAN ÇIKTI"

Maçtan sonra başkanımız, tüm yönetim kurulunu topladı. Biz yeni bir yönetimiz. Kucağımızda sorunlar bulduk ve bunlarla boğuşuyoruz. Sayın başkanımız ligimizin değeri aşağı düşmeye başladı ve maddi değerli yukarı çıkarmamız gerektiğini söyledi defalarca. Kulüplerin adalet duygularının tatmin edilmesi için biz herkes için adalet istedik. Kritik bir nokta. Ancak bizim iyi niyetimiz yanlış değerlendirildi. Geldiğimizden beri hakem hataları var. Hakem fiyaskoları artık sadece hata ve kötü hakem olarak değerlendirme noktasından çıktı. 

"3 PENALTI POZİSYONU VAR, VAR'A BİLE GİDİLMEDİ"

Başkanımız Ahmet Nur Çebi bu konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapacak. 3 penaltı pozisyonunun videosu var. VAR'a bile gidilmedi. Son hafta yaşadığımız hakem facialarını fiyasko olarak değerlendiriyoruz. Buna dur dememiz gerekiyor. Biz Beşiktaş'ın haklarını korumak için buradayız ve bu hakları koruyacağız. 

"KÖTÜ FUTBOL OYNADIK AMA BUNUN FATURASINI HAKEM KESEMEZ"

Futbol ilginç bir oyun. Bazen kötü oynarken de kazanabilirsiniz. Biz bu akşam kötü futbol oynadık. Ancak bizim kötü futbolumuzun biletini hakemler kesemez. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!