comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için transferde Mehmet Topal gerçeği

09 Kasım 2017, Perşembe 12:37
Beşiktaş için transferde Mehmet Topal gerçeği

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'de gözden çıkarıldığı iddia edilen Mehmet Topal'a talip olduğu öne sürüldü. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş, Fenerbahçeli Mehmet Topal'ı transfer edecek mi? Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de fatura oyunculara kesildi. Sarı lacivertlilerde teknik direktör Aykut Kocaman istifa sinyali vermesine rağmen görevine devam etme kararı alırken, takımda bazı futbolcuların kadro dışı bırakılacağı öne sürüldü. Bunlardan biri olduğu iddia edilen Mehmet Topal'ın ise Beşiktaş'a transfer olacağı dedikoduları ortaya atıldı.
 

Beşiktaş, Mehmet Topal'ı transfer edecek mi?


Fenerbahçe'de gözden çıkarıldığı konuşulan Mehmet Topal'ın Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları gündem yarattı. Milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak, transferin söz konusu olmadığını açıkladı. FutbolArena ise Mehmet Topal-Beşiktaş ilgisinin yeni olmadığı bilgisine ulaştı. Yıldız oyuncunun, sarı lacivertli takımda sözleşmesinin sona erdiği sezonda Beşiktaş'ın devreye girdiği öğrenildi. Siyah beyazlıların, 2 sezon önce deneyimli futbolcuya talip olduğu fakat Mehmet Topal'ın tercihini Fenerbahçe'den yana kullandığı ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe'de Mehmet Topal ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de sezon başında sergilediği kötü performansın ardından Aykut Kocaman'ın gözünden düşen ve ilk 11'deki yerini kaptıran Mehmet Topal ile hocası arasında neler yaşandı?

Sezon başından bu yana yedek kalacağı ve yerine Josef'in tercih edileceği haberlerden rahatsız olan Mehmet Topal, bu nedenle ilk haftadan bu yana yaşadığı mutsuzluğu antrenmanlara da yansıttı. Tecrübeli futbolcunun antrenman performansı da düşünce de Aykut Kocaman ile arasındaki mesafe iyiden iyiye artınca Mehmet Topal, bunun üzerine Aykut Kocaman'la görüşmek istedi. Ancak bu görüşmeden sonuç alamayan deneyimli futbolcu sonrasında ikinci bir randevu talebinde bulunmadı. 
Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)