comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için transferde Bongani Zungu iddiası (Bongani Zungu kimdir?)

31 Temmuz 2019, Çarşamba 13:51
Beşiktaş için transferde Bongani Zungu iddiası (Bongani Zungu kimdir?)

Beşiktaş'ın orta saha transferinde Bongani Zungu ile ilgilendiği öne sürüldü.

FutbolArena Dış haberler - Beşiktaş'ın transfer çalışmaları kapsamında orta sahaya takviye yapmak istediği ve bu doğrultuda Amiens forması giyen Bongani Zungu ile ilgilendiği öne sürüldü. Siyah beyazlıların Güney Afrikalı futbolcu için temasa geçtiği ve uzun süreli bir sözleşme teklifi yapacağı iddia edildi. Son dakika Beşiktaş haberleri 2019 aramalarının yanıtları burada.


Beşiktaş Haberleri: Bongani Zungu, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Soccer Laduma'da yer alan habere göre Amiens forması giyen orta saha oyuncusu Bongani Zungu için Beşiktaş'ın ilgisi bulunuyor. Siyah beyazlıların, Güney Afrikalı futbolcunun transferini bitirebilmek için uzun süreli sözleşme ve cazip bir bonservis teklifi yapması gerektiği belirtildi. Amiens'in resmi teklif gelmesi halinde nasıl yanıt vereceğinin şu anda belirsiz olduğu kaydedildi. 


Bongani Zungu kimdir, kaç yaşında? Bongani Zungu nasıl bir futbolcu?


Kariyerine Dynamos FC takımında başlayan orta saha oyuncusu Bongani Zungu, Pretoria, Sundowns, Guimaraes ve Amiens formaları giydi. Güney Afrika Milli Takımı'nda da oynayan Bongani Zungu'nun 2021 yılına kadar Amiens ile sözleşmesi bulunuyor.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!