comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için Sobol'dan flaş transfer itirafı

25 Eylül 2017, Pazartesi 18:05
Beşiktaş için Sobol'dan flaş transfer itirafı

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezonda gündemine gelen Eduard Sobol, Ukrayna basınına siyah beyazlılar hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında geçtiğimiz sezon gündeme gelen futbolculardan Shakhtar Donetsk'in sol beki Eduard Sobol, Ukrayna basınına siyah beyazlı takım dışında Fenerbahçe hakkında konuştu. Sobol, Fenerbahçe ile ilgili durumu bilmediğini fakat Beşiktaş'ın kendisini istediğini söyledi. 


Beşiktaş'ın Eduard Sobol transferi


Beşiktaş dışında geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'nin de transfer gündemine gelen Shakhtar Donetsk'in genç sol beki Eduard Sobol, bu sezon Çekya takımlarından Slavia Prag'a kiralandı. 

Eduard Sobol, Slavia Prag'a transfer olduktan sonra Ukrayna basınına süreçle alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Genç futbolcu, "Transfer döneminde özellikle geçen yıl oldukça hareketli günler yaşandı. Fenerbahçe ile ilgili durumu bilmiyorum ama Beşiktaş beni istedi. Ben de Beşiktaş'a gitmeyi istedim. Benim için çok heyecanlı bir deneyim olacaktı. Ancak olmadı. Şu anda Slavia Prag'dayım ve buraya geldiğim için mutluyum. Şu anda pişman olacağım bir karar vermedim." ifadelerini kullandı. 


Eduard Sobol kimdir?


Shakhar Donetsk'in 3 sezon boyunca sırasıyla Metalurh Donetsk, Metalist Kharkiv  ve Zorya Luhansk takımlarında kiralık olarak forma giydi. Sobol bu sezon Zorya Luhansk formasıyla 24 karşılaşmada oynadı. Sobol şu anda Slavia Prag'da kiralık olarak forma giyiyor. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)