comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için Sergei Rebrov iddiası! "Temasa geçtiler"

22 Mayıs 2019, Çarşamba 16:24
Beşiktaş için Sergei Rebrov iddiası!

Beşiktaş'ın teknik direktör Sergei Rebrov ile ilgilendiği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta yeni sezonda takımın başına getirilecek teknik direktörle ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Siyah beyazlıların, Macaristan Ligi takımlarından Ferenchvaros'u çalıştıran teknik direktör Sergei Rebrov ile ilglendiği öne sürüldü. Genç teknik adamın Beşiktaş'ın adayları arasında yer aldığı ve bir takım temasların da olduğu iddia edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Sergei Rebrov, Beşiktaş'a gelecek mi?


Macaristan'da teknik direktörlük kariyerini sürdüren Sergei Rebrov'un Beşiktaş'ın adayları arasında yer aldığı iddia edildi. Gazeteci Igor Tsyganyk, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Beşiktaş, Rebrov'a gelip gelmeyeceğini sordu. Bu iddialar kesinlikle temesiz değil. Şu anda görüşmeler hangi aşamada bilmiyorum ya da belki imza aşamasına geldiler. Sadece görüşmüş de olabilirler. Kesin olay şey Beşiktaş, Rebrov için temasta bulundu."

 

Beşiktaş, Abdullah Avcı ile anlaştı mı?


Beşiktaş'ta yeniden başkan seçilmesinin ardından teknik direktör arayışlarına hız veren Fikret Orman'ın Abdullah Avcı isminde karar kıldığı öğrenildi. Uzun zamandır Avcı ile çalışma fikri olan ve başarılı teknik adamla sıcak ilişkileri bulunan Fikret Orman'ın, sezon bitiminde 55 yaşındaki teknik adamla resmi olarak sözleşme imzalaması bekleniyor. İkilinin geçtiğimiz günlerde yaptığı görüşmede el sıkıştığı ve prensip anlaşması sağladığı bilgisine ulaşıldı.

BAŞAKŞEHİR'DE MİSYONUNU TAMAMLADIĞINI DÜŞÜNÜYOR

Başakşehir ile kısa süre önce yeni sözleşme imzalayan Abdullah Avcı, Galatasaray ile yaşanan şampiyonluk yarışı sonrası kulüpte misyonunu tamamladığını düşünüyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!