comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için Serdar Bilgili iddiası (Serdar Bilgili kimdir?)

15 Mart 2019, Cuma 09:24
Beşiktaş için Serdar Bilgili iddiası (Serdar Bilgili kimdir?)

Beşiktaş'ta mayıs ayında yapılacak olan kongrede Serdar Bilgili'nin aday olacağı iddia edildi. Serdar Bilgili kimdir, kaç yaşında? 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarıının uzağında kalan Beşiktaş'ta mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurul bekleniyor. Şu ana kadar Fikret Orman dışında Hürser Tekinoktay'ın da adaylığını açıkladığı seçimler öncesinde sürpriz bir gelişme yaşandığı iddia edildi. Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğunda kulübün başkanı olan Serdar Bilgili'nin de mayıs ayındaki seçimlerde aday olacağı öne sürüldü. 


Beşiktaş Haberleri: Serdar Bilgili, Beşiktaş Başkanı olacak mı?


Beşiktaş'ta mayıs ayındaki seçimler öncesinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Güneş Gazetesi'nde yer alan habere göre, siyah beyazlı kulüpte daha önce iki dönem başkanlık yapan Serdar Bilgili'nin mayıs ayında aday olabileceği iddia edildi. Camia içerisinde mevcut yönetime muhalefet olanların da Serdar Bilgili başkanlığına sıcak baktığı ve destek vereceği öne sürüldü. 

FİKRET ORMAN ÇEKİLECEK Mİ?
Serdar Bilgili ile yakın dost olduğu bilinen ve her fırsatta "Aday olan açıklasın" şeklinde konuşan Fikret Orman'ın da Serdar Bilgili'nin adaylığını açıklaması halinde yarıştan çekilebileceği iddia edildi. 
 

Serdar Bilgili kimdir, kaç yaşında?


Kahramanmaraşlı bir ailenin çocuğu olan Serdar Bilgili, 1963 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yüksek öpretimini ABD'de tamamlayan Serdar Bilgili, 1983 yılında Viyana'da Birleşmiş Milletler'de bir sene staj yaptı. Türkiye'de iş hayatına atılan Serdar Bilgili'nin şu anda tekstil, inşaat ve turizm alanlarında faaliyet gösteren şirketleri bulunuyor. Serdar Bilgili, Beşiktaş'ta 1992 yılında Süleyman Seba başkanlığındaki yönetimde görev aldı. Beşiktaş Genel Sekreterliği ve Basın Sözcülüğü görevlerini yapan Serdar Bilgili, 2022 yılında da rekor sayıda oyla Beşiktaş Başkanlığına seçildi ve 2 yıl sonra görevinden istifa etti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.