comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için İspanyol gazeteciden Diego Costa transfer iddiası

05 Eylül 2017, Salı 18:48
Beşiktaş için İspanyol gazeteciden Diego Costa transfer iddiası

Beşiktaş'ın bir dönem gözdesi olan Diego Costa hakkında İspanyol gazeteci Eduardo Inda'dan çarpıcı bir iddia geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde yeniden Diego Costa sesleri yükseldi. Bu kez İspanya'dan çarpıcı bir iddia gündeme geldi. İspanyol gazeteci Eduardo Inda, yıldız futbolcunun hala Beşiktaş'a kiralık olma gidebileceğini söyledi. 


Beşiktaş'ın Diego Costa transferinde son dakika haberleri


Yaz transfer gündeminde Beşiktaş'ın listesinde yer alan ve siyah beyazlı taraftarların Pepe'den sonra "Come To Beşiktaş" akımını yürüttükleri Diego Costa için çarpıcı bir iddia İspanya'dan geldi. İspanyol gazeteci Eduardo Inda, geleceği hala belirsiz olan golcü futbolcunun Beşiktaş'a kiralık olarak transfer olabileceğini söyledi. 

İspanyol gazeteci yaptığı açıklamada, "Conte, Diego Costa'dan özür dilemesini istedi ama Diego Costa dilemedi. Şu anda geleceği hala belirsiz. Atletico Madrid'e gitmesi de sıkıntılı. Diego Costa'nın hala Beşiktaş'a kiralık gitme ihtimali var ve yaşananlardan sonra bu ihtimal giderek yükseliyor." ifadelerini kullandı. 
 

Diego Costa'dan transfer açıklamaları


Chelsea'den ayrılmayarak sürpriz yapan Diego Costa, geçtiğimiz ay transfer süreciyle alakalı olarak yaşadıklarını ve gelecek planlarını aktarmıştı. İspanyol golcü, "Chelsea'nin gitmeme izin vermesini bekliyorum. Ayrılmak istemiyordum, ama menajer sizi istemiyorsa, gitmek zorundasınız. Ben Atletico Madrid'e geri dönmek istiyorum. Tüm takım arkadaşlarıma sorarsanız, onlar da aynısını söyleyecektir. Hepsi "Seni özledim." mesajları attı. " diye konuşmuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"