comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş için Burak Yılmaz transferi iddiası

18 Ocak 2018, Perşembe 09:42
Beşiktaş için Burak Yılmaz transferi iddiası

Beşiktaş'ta golcü arayışları devam ederken yönetime Trabzonspor'un milli golcüsü Burak Yılmaz'ın önerildiği iddia edildi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Burak Yılmaz ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Trabzonspor'un golcüsü Burak Yılmaz için Beşiktaş'ın devrede olduğu öne sürüldü. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da
 

Beşiktaş, Burak Yılmaz'ı transfer edecek mi?


Golcü arayışlarını sürdüren ve Cenk Tosun'un yerine en az onun kadar iyi bir golcü arayan Trabzonspor yönetimi sürpriz bir öneriyle karşı karşıya kaldı.

Milliyet'in haberine göre, Siyah Beyazlı yönetime, Trabzonspor'da oynayan Burak Yılmaz'ın yeniden önerildiği ileri sürüldü. Sezon başında Beşiktaş'a gelmek üzereyken taraftar tepkisi nedeniyle bu transfere onay vermeyen yönetimin, Teknik Direktör Şenol Güneş'in çok istediği Burak'a yine sıcak bakmadığı savunuldu. 
 

Trabzonspor'da Burak Yılmaz ayrılıyor mu?


Trabzonspor'un golcü futbolcusu Burak Yılmaz ayrılacağı yönündeki iddialara kendisine ait instagram hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi. 
Burak Yılmaz kendisine ait instagram hesabından paylaştığı Trabzonspor formalarıyla, "Bu fotoğraf anlatıyor mu? Bu da mı anlatmıyor? Çok şükür ben biliyorum." diyerek Trabzonspor'a duyduğu sevgiyi ve bordo mavili takımda kalacağının mesajını verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)