comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş hangi futbolcuları transfer edecek?

19 Temmuz 2017, Çarşamba 19:05
Beşiktaş hangi futbolcuları transfer edecek?

Beşiktaş'ta kanat, stoper ve santrfor arayışlarını sürüyor. Bir kanat oyuncusu, bir stoper ve bir de santrfor alınacak.

FutbolArena - Beşiktaş transfer çalışmalarına devam ediyor. Gökhan Töre'nin sakatlanması ve kanat rotasyonundaki eksiklik Beşiktaş'ı bir kanat oyuncusu transfer etmeye yönlendirirken, Aboubakar'ın ve Marcelo'nun ayrılması sonrasında da bir golcü ve stoper aranıyor. Alvaro Negredo, Yusuf Erdoğan ve Jeremain Lens listedeki isimler.


Beşiktaş'ın santrfor hedefi Alvaro Negredo


Hürriyet gazetesinin haberine göre Beşiktaş'ın santrfor için düşündüğü isim Alvaro Negredo. Geçen sezon Premier Lig'den küme düşen Middlesbrough'nun santrforu olan Negredo kulübü Valencia'ya döndü. Ancak Negredo Valencia'da düşünülmüyor. Babacar ve Aboubakar'ı transfer edemeyen Beşiktaş bu kez Negredo'ya yöneldi.


Beşiktaş'ın stoper transferi Mangala olacak


Öte yandan Beşiktaş geçen sezon Valencia'da kiralık olarak oynayan Mangala'yı da stoper için düşünüyor. Kartal Marcelo'nun gidişi sonrasında stoper hattını Pepe - Mangala ikilisinden oluşturmayı hedefliyor. 26 yaşındaki Fransız stoperin 2019'a kadar Manchester City ile sözleşmesi bulunuyor. 


Beşiktaş Jeremain Lens ve Yusuf Erdoğan'ı transfer edecek mi?


Öte yandan kanat transferi için iki alternatif söz konusu. Yusuf Erdoğan için Trabzonspor ile anlaşmak üzere olan Beşiktaş olursa iki oyuncuyu birden transfer etmeyi düşünüyor. Beşiktaş Sunderland'ten Lens'i kiralamak isterken Yusuf'un transferini de düşünüyor.


Beşiktaş'ın yeni sezon transferleri


Beşiktaş şu ana kadar Caner Erkin'in 750 bin euro karşılığında transfer ederken, 200 bin euro karşılığında da Atınç Nukan'ı kiraladı. Ayrıca dünyaca ünlü yıldız Pepe de Beşiktaş'a transfer oldu.

Öte yandan Marcelo 7 milyon euro karşılığında Lyon'a giderken, Rhodolfo da 1.4 milyon euro karşılığında Flamengo'ya döndü. Beşiktaş ayrıca Gökhan İnler ve Ömer Şişmanoğlu ile de yollarını ayırdı. 
Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.