comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Halis Özkahya ile hem kazanıyor, hem kızarıyor

01 Kasım 2018, Perşembe 12:45
Beşiktaş Halis Özkahya ile hem kazanıyor, hem kızarıyor

Başakşehir ile Beşiktaş arasında oynanacak olan müsabakaya hakem Halis Özkahya atandı. Özkahya yönetiminde Beşiktaş nasıl sonuçlar alıyor? Gelin birlikte bakalım.

FutbolArena - Süper Lig'de kritik maçlardan biri bu hafta Başakşehir ile Beşiktaş arasında oynanacak. Bu müsabakanın hakem Halis Özkahya olacak. Beşiktaş Özkahya'nın yönetiminde istediği sonuçları almakta zorlanmıyor ancak maçlarda bol bol kart görmekten de kurtulamıyor.


Halis Özkahya'nın yönettiği Beşiktaş maçları


Halis Özkahya bugüne kadar Beşiktaş'ın 35 maçını yönetirken, siyah beyazlılar bu maçların 21'ini kazandı. 8 maç berabere bitti ve siyah beyazlılar 6 kez de sahadan mağlubiyet ile ayrıldı.

Özkahya, Başakşehir'in ise 28 maçını yönetti. Başakşehir bu maçlarda 11 galibiyet alırken, 9 maç berabere bitti ve 8 maçı da Başakşehir'in rakipleri kazandı.
BEŞİKTAŞ'A 9, RAKİPLERE 1 KIRMIZI

Beşiktaş Halis Özkahya ile istediği sonuçları alıyor ama kart görmekten kurtulamıyor. Özkahya'nın yönettiği Beşiktaş maçlarında siyah beyazlılar 81 sarı 9 kırmızı kart görürken, rakipleri 79 sarı kart ve 1 kırmızı kart gördü.

Özkahya'nın yönettiği Başakşehir maçlarında ise, Başakşehir 50 sarı kart, 6 kırmızı kart, rakipleri ise 67 sarı kart ve 3 kırmızı kart gördüler. 

SADECE BİR MAÇLARINI YÖNETTİ

Özkahya bugüne kadar Beşiktaş ile Başakşehir arasındaki sadece bir maçı yönetti. 2009 yılındaki Beşiktaş - Başakşehir maçını Beşiktaş 2-1 kazanmıştı.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!