comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş sezon sonu ayrılacak mı?

05 Mayıs 2018, Cumartesi 10:40
Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş sezon sonu ayrılacak mı?

Beşiktaş haberlerinde gündem Şenol Güneş ile yola devam edilip edilmeyeceği haberleri ile dolu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta bu sezon şampiyonluk hedefinden uzaklaşan Şenol Güneş ile gelecek sezon devam edilip edilmeyeceği tartışılıyor. 


BJK Haber: Şenol Güneş Beşiktaş'ta kalacak mı?


Şenol Güneş'e Katar'dan 7 milyon euroluk teklif olduğu ve Beşiktaş'tan ayrılacağı yönündeki haberlere Beşiktaş yöneticileri açıklık getirdi. Akşam gazetesindeki habere göre yöneticiler, Şenol Güneş hakkında "Hocamızla aramızda problem yok. Bu sene takım hedeflerine ulaşamamış olabilir. Her sezon şampiyon olacağız diye bir şey yok. Şenol Hoca'nın Beşiktaş'a kattıkları ortada. Türk futbolu için yaptıkları da ortada. Onun bilgi ve birikiminden yararlanmaya devam edeceğiz. Şenol Hoca hakkında ortaya atılan kötü niyetli söylentilere kulak asmıyoruz. Biz hocamızla her zaman konuşuyoruz, durum değerlendirmesi yapıyoruz. Hiçbir sorunumuz yok." ifadelerini kullandılar. 


Halil Özer'in Şenol Güneş hakkındaki yazısı


Öte yandan Halil Özer Hürriyet'teki yazısında Şenol Güneş'in Beşiktaş'a zarar verdiğini yazdı. Özer yazısında "Şenol Hoca'nın takıntıları Beşiktaş'a çok pahalıya mal oldu. Ben Fikret Orman olsam yeni sezonda Şenol Güneş ile çalışmam. İyi hoca olduğunu kabul ediyorum. Ama bir kulübe bu kadar zarar veriyorsa hocalığının çok fazla önemi kalmıyor. Beşiktaş ona gösterdiği saygı yüzünden büyük bedeller ödedi. Yani Türkiye Kupası'nı da sayarsak yeni sezonda 50 milyon Euro kasaya girmeyecek. Her şey para değil ama gösterilen tepkinin çok yerinde bir tepki olduğunu da düşünmüyorum. TFF'yi bugüne kadar çok eleştirdim. Ancak şu var: Herkes TFF hatalı karar verdi diye sahadan çekilirse bu işin sonu nereye varır? Disiplinsizlik kaos getirir. Eğer kafalarda bu kadar çok soru işareti varsa TFF, Fenerbahçe'ye hükmen yenilgi veremez. Biraz gazla, sosyal medya ile Şenol Hoca'nın katı tavrı ile verilen bir karar. Sayın Orman, burada ağırlığını koyup bu işi çözmeliydi. Ama çözemedi." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"