comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Transfer Haberleri (Pepe satılıyor mu? 8 Aralık 2018)

08 Aralık 2018, Cumartesi 11:58
Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Transfer Haberleri (Pepe satılıyor mu? 8 Aralık 2018)

Beşiktaş Haberleri arasında günün öne çıkan transfer iddiası Pepe'nin ayrılığı ile ilgili oldu. Beşiktaş Haberleri ve Beşiktaş transfer gelişmeleriyle ilgili dikkat çeken haberleri bir araya getirdik. 

Beşiktaş Haberleri: Alanyaspor ile oynanan lig maçı sonrasında siyah beyazlı takımla ilgili eleştiriler ön plana çıktı. Beşiktaş Transfer Haberleri arasında da günün öne çıkan gelişmesi Pepe'nin ayrılığı ile ilgili oldu. Beşiktaş'ın gündemine gelin birlikte göz atalım. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Pepe gidecek mi? (8 Aralık Cumartesi)


Sabah gazetesinin haberine göre sezon başında Premier Lig ekibi Southampton Pepe için teklif yapmış, 35 yaşındaki Pepe son döneminde İngiltere Premier Lig'den gelen bu teklifi değerlendirmek istediğini yönetime iletmişti. Ancak lige şampiyonluk parolasıyla giren Beşiktaş bu transfere onay vermemişti. Devre arası için tekrar nabız yoklayan Southampton haricinde Arap kulüpleri ve Avrupa'dan bazı kulüplerin de Pepe için takipte olduğu gelen bilgiler arasında. Ayrıca Porto da Pepe ile yakından ilgileniyor. Beşiktaş yönetimi, Portekizli stoper Pepe'ye, takım bulması halinde gidişine onay verileceği bilgisini iletti.

Pepe, Aytemiz Alanyaspor maçına hazır
 

Karius'un performansı İngiltere gündeminde


Öte yandan sezon başında Liverpool'dan kiralanan Loris Karius'un Alanyaspor maçı performansı İngiltere basınında da kendisine yer buldu.
Mirror gazetesi, Karius'un Beşiktaş'a geldiği günden bu yana en iyi perfomransını çıkardığı ve son haftalarda toparlandığını söylerken, Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası başta Beşiktaş taraftarları olmak üzere Türkiye'de herkesin dudaklarında Karius isminin olduğunu yazdı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!