comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Transfer Haberleri (22 Aralık Cumartesi 2018)

22 Aralık 2018, Cumartesi 09:30
Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Transfer Haberleri (22 Aralık Cumartesi 2018)

Beşiktaş Haberleri arasında günün öne çıkan transfer iddialarını derledik. Beşiktaş'ın 2. yarı için transfer iddiaları ön plana çıkıyor. Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında 22 Aralık Cumartesi günü dikkat çeken iddialar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer Haberleri Brezilyalı isimlerle gündeme geldi. Golcü arayışını sürdüren Beşiktaş ile ilgili son dakika gelişmeleri bu haberde. Beşiktaş'ın Ocak ayı transfer görüşmeleri. Son dakika Beşiktaş haberleri. Beşiktaş transfer haberleri. Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerinde neler var? Detaylar haberimizde.


Beşiktaş'ın Ocak ayı transfer listesi belli oldu


Beşiktaş'ta teknik heyet ve yönetim Ocak ayı transfer dönemi için kolları sıvadı. Beşiktaş'ın transfer listesi ortaya çıktı. Beşiktaş'ta Şenol Güneş ve oyuncu izleme komitesinin ortak kararı ile Ocak ayı için transfer listesi hazırlandı. (Fanatik)

İŞTE O LİSTE
Demba Ba
Mario Gomez
Javier Hernandez
Stefano Okaka
Edin Visca
Shinji Kagawa


Burak Yılmaz, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın Ocak ayındaki transfer dönemi öncesi Trabzonspor'dan ayrılmaya hazırlanan Burak Yılmaz ile anlaştığı iddia edilmişti. Siyah beyazlı kulüp, basında yer bulan haberleri resmi siteden yalanladı.

Beşiktaş'ın resmi siteden yaptığı Burak Yılmaz açıklaması şu şekilde:

"Bugün bazı basın yayın organlarında yer alan Burak Yılmaz'ın kulübümüz ile görüştüğü ve kendisiyle anlaşıldığı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.Ara transfer dönemi henüz başlamamakla birlikte; geçtiğimiz transfer sezonundan bu yana Burak Yılmaz'ın kulübümüze transferi konusunda kendisiyle herhangi bir görüşme yapılmamıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK"

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"