comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Adriano'ya vergi kaçırma suçundan 14 ay hapis cezası

04 Haziran 2019, Salı 13:56
Beşiktaş Haberleri: Adriano'ya vergi kaçırma suçundan 14 ay hapis cezası

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Adriano'ya vergi kaçırma suçundan 14 ay hapis cezası verildi. Brezilyalı futbolcunun cezası paraya çevrildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Adriano ile ilgili İspanya'da vergi kaçırma suçundan devam eden dava sonuçlandı. Mahkemede suçunu itiraf eden Adriano'ya 14 ay hapis cezası verildiği belirtildi. Brezilyalı futbolcunun cezasının paraya çevrildiği ifade edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Adriano'ya vergi kaçırma suçundan hapis cezası


İspanya'da devam eden davanın geçtiğimiz gün yapılan son duruşmasına katılan Adriano'nun avukatları suçlamaları kabul etti. Cope'de yer alan habere göre, mahkeme Adriano'ya 14 ay hapis cezası ve 369 bin euro para cezası verdi. Adriano'nun hapis cezası para cezasına çevrildi ve Brezilyalı futbolcu söz konusu vergi kaçırma tutarı olan 650 bin euroyu ödemeyi kabul etti. 

"BİLEREK HİÇBİR SUÇ İŞLEMEDİM"
Duruşma sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Adriano, "Buraya gelerek yüzleşmek zorunda kaldım ve cezamı ödeyerek bunları temizleyeceğim. Ben her zaman, her şeyle yüz yüze geldim. Hiçbir zaman bilerek suç işlemedim. Asla hayal kırıklığı yaşamayacağım. Buraya gelerek yüzleştim ve üzerimdeki yükü kaldırdım" dedi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Adriano, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Brezilya basınına transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan Adriano, "Sao Paulo benimle ilgilenen kulüplerden biri. Böyle bir kulüpte kariyerime devam etme fırsatı bulacağım için mutluyum. Sözleşme detaylarının tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum." dedi.

Siyah beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.