comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Abdullah Avcı, Beşiktaş'ta neleri değiştirir?

13 Haziran 2019, Perşembe 15:50
Beşiktaş Haberleri: Abdullah Avcı, Beşiktaş'ta neleri değiştirir?

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe getirilen Abdullah Avcı ile ilgili Sercan Dikme ve Emre Zabunoğlu değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine getirilen Abdullah Avcı'nın siyah beyazlılarda neleri değiştireceğiyle ilgili Sercan Dikme ile Emre Zabunoğlu değerlendirmelerde bulundu. Spor Toto Süper Lig'de geride kalan sezonu 3. sırada bitiren Beşiktaş, Şenol Güneş'in ayrılmasının ardından kısa bir süre sonra Abdullah Avcı'yı takımın başına getirmişti. Siyah-Beyazlıların yeni teknik direktörü Abdullah Avcı'yı Beşiktaş'ı yakından takip eden Emre Zabunoğlu ve Sercan Dikme'ye sorduk.
 

Beşiktaş Haberleri: Abdullah Avcı, Beşiktaş'ta neleri değiştirebilir?


Beşiktaş'a imza atan Abdullah Avcı'nın şampiyonluğa aç bir teknik adam olduğunu belirten Sercan Dikme, "Abdullah Avcı, 10 yıl bakkal dükkanı işletip biriktirdiği parayla market açıyor. Şimdi o marketle riske giriyor. Abdullah Hoca şampiyonluğa aç bir teknik adam ve bunu Beşiktaş'ta bitirmek istiyor." dedi. 

"BEŞİKTAŞ İÇERİDE VE DIŞARIDA BÜYÜK TAKIM GİBİ OYNAYACAKTIR"
Emre Zabunoğlu ise Beşiktaş'ın Abdullah Avcı yönetiminde rakipleri karşısında baskılı futbol oynayacağını ve pasa dayalı futbol anlayışını benimseyeceğini belirterek, "Beşiktaş taraftarı muhtemelen artık boşa açılan orta görmeyecektir. Daha fazla top kapan bir takım olacak" dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)