comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Gündemi | Fikret Orman'ın yerine kim gelecek?

24 Eylül 2019, Salı 17:26
Beşiktaş Gündemi | Fikret Orman'ın yerine kim gelecek?

Çağdaş Sevinç, FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında Beşiktaş gündemini değerlendirdi. Beşiktaş'ın başkan adayları kim olacak? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman görevi bırakacağını açıklayarak siyah beyazlı camiada şok etkisi yarattı. Beşiktaş'ın yeni başkanı için adaylar konuşulurken, Çağdaş Sevinç, FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
 

Beşiktaş'ın yeni başkanı kim olacak?


Çağdaş Sevinç, FutbolArena TV'de Beşiktaş gündemini değerlendirdi:

"Fikret Orman'ın geri dönme ihtimali olduğunu zannetmiyorum. Öyle bir hava da yok. Ayrıca istifa da bir hizmettir. Fikret Orman'ın, Beşiktaş'ın çıkarlarını düşünerek bu kararı aldığını düşünüyorum. Paralar 3. sene çok istenen şampiyonluk için yapılan transfer harcamaları ve stadyuma gitti. Bizim ligimiz bir futbolcuya 3 milyon avro maaş verebilecek bir lig değil. Bu anlayışın değişmesi gerekiyor"
BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL BAŞKAN ADAYLARI

"Kongrelerde artık bazı hesaplar sor. Ahmet Nur Çebi ve Serdar Adalı'nın niyeti var. Yıldırım Demirören aday olma düşüncesi yok ama dışarıdan birine destek verebilir, bu Serdar Adalı olabilir. İsmail Ünal ve Ali Gültiken var. Ethem Sancaklı konuşuluyor ama teyit edilemedi. Beşiktaş'a sıcak para getirecek bir aday olması şart. Fikret Orman'ın başkan olarak görmek istediği isim Serdar Adalı."

"FİKRET ORMAN ALENEN TEHDİT EDİLDİ"

İstifa edeceğini açıklayan Fikret Orman ile ilgili bir olayı açıklayan Çağdaş Sevinç, "Fikret Orman, korumasının izinli olduğu bir günde kızıyla birlikte yemek yerken bir şahıs geliyor ve masaya oturup alenen tehdit ediyor. Bu çok korkunç bir durum." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)