comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş golcü transferini neden gerçekleştiremedi?

30 Temmuz 2017, Pazar 12:50
Beşiktaş golcü transferini neden gerçekleştiremedi?

Beşiktaş'ın golcü transferinde son durum nedir? Fatih Doğan FutbolArena'ya aktardı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gündem forvet transfer. Sabah Gazetesi Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan, Beşiktaş'ın golcü transferindeki son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı.


Beşiktaş forvete kimi transfer edecek?


Beşiktaş yönetimi İspanya'da transfer çalışmalarını sürdürürken, henüz görüşülen isimlerde olumlu bir sonuç alınamadı. Sabah Gazetesi Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan Beşiktaş'ın transferdeki son durumunu FutbolArena'ya aktardı.

''GOLCÜ KITLIĞI VAR''
''Beşiktaş'ın İspanya kampı son bulmak üzere. Herkesin beklentisi golcü, kanat ve stoper transferlerinin gerçekleşmesiydi fakat olmadı. Beşiktaş'ın elinde 7.5 milyon Euro'luk bir transfer kaynağı var. Ancak transferlerin geçikme sebebi 7.5 milyon Euro seviyesindeki golcü kıtlığı. Bu tarz oyuncuların fiyatları günden güne artıyor bu nedenle gençlere yönelmek lazım. Dünyada bunun sıkıntısı var ve Beşiktaş alternatif yaratmada sıkıntı yaşıyor. Ben bu sürecin 15 gün daha alacağını düşünüyorum. Beşiktaş Süper Kupa mücadelesini Cenk Tosun ile geçecek, daha sonra golcü transferinin gerçekleşeceğini düşünüyorum.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.