comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Galatasaray derbisinin Elazığ'daki heyecanı! Kahveyi bırakıp maçı izlediler

03 Aralık 2017, Pazar 01:06
Beşiktaş - Galatasaray derbisinin Elazığ'daki heyecanı! Kahveyi bırakıp maçı izlediler

Elazığ'daki öğrenciler kahve yerine yurtta Beşiktaş - Galatasaray maçını izledi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 14. haftasında konuk ettiği Galatasaray'ı 3-0 mağlup ederek rakibiyle arasındaki puan farkını 3'e indirdi. Öte yandan - Elazığ'da öğrenciler, kahve yerine yurtta Beşiktaş Galatasaray derbisini izlediler. 


Beşiktaş 3-0 Galatasaray derbi haberleri


IHA'nın haberine göre; Elazığ'da öğrenciler, kahve yerine yurtta Beşiktaş Galatasaray derbisini izlediler. Üniversite gençliğinin sağlıksız ve güvensiz ortamlarda maç izlemesinin önüne geçmek adına Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün girişimleri sonrası, yurt işletmeleri tarafından yurt yemekhane ve kantinlerinde Süper Lig maçları ücretsiz izlettirilmeye başlandı.

Bugün oynanan Beşiktaş - Galatasaray derbisini Elazığ'da Ömer Bilginoğlu Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrencileri büyük bir coşku ile izledi.
Maçı izleyen öğrenciler, kendilerine bu imkanı sunan Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu'ya teşekkür etti. Yurt Müdürü Kayahan Topal'da artık sadece barınma ihtiyacını gideren bir kurum olmadıklarını ve belirterek, kendilerine destek veren Genel Müdür Sinan Aksu'ya minnettar olduklarını kaydetti.
Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.