comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Galatasaray derbisi Metin Tekin'in yorumu: "Beşiktaş ağır favori."

29 Kasım 2017, Çarşamba 00:46
Beşiktaş - Galatasaray derbisi Metin Tekin'in yorumu:

Beşiktaş - Galatasaray derbisini beIN Sports'ta Metin Tekin yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Galatasaray, Süper Lig 14. haftasında Vodafone Park'ta karşı karşıya gelecek. Zirve yarışını yakından etkileyecek olan bu zorlu müsabakayı beIN Sports'ta siyah beyazlı takımın efsane futbolcularından Metin Tekin yorumladı. 
 

Beşiktaş - Galatasaray derbisi kaç kaç biter?


Süper Lig 14. haftasında Vodafone Park'ta oynanacak olan Beşiktaş - Galatasaray derbisini beIN Sports'ta siyah beyazlıların efsane futbolcularından Metin Tekin yorumladı. Metin Tekin, Beşiktaş'ın Yeni Malatyaspor maçındaki performansının derbi için ölçü olmayacağını söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

"BEŞİKTAŞ AĞIR FAVORİ"
Beşiktaş penceresinden baktığınız zaman, Evkur Malatyaspor maçının performansını alıp 5 gün sonraki Galatasaray derbisine yapıştırmanız mümkün değil. Birçok fark vardır. Vodafone Park. Zorluk, keyif, ihtiyaç dereceleri. Çok farklı bir Beşiktaş alacak. Son 2 lig maçını kazanamayan Beşiktaş'tan bahsediyoruz ama ağır favori Beşiktaş'tır. Galatasaray sürpriz yapar mı? Yapabilir ama Vodafone Park, Beşiktaş oyunu, istek, tatmin gibi faktörler üst üste koyduğumuzda ağır favori Beşiktaş'tır. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)