comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Fenerbahçe maçlarında 23 kırmızı kart!

25 Şubat 2018, Pazar 11:57
Beşiktaş - Fenerbahçe maçlarında 23 kırmızı kart!

Beşiktaş - Fenerbahçe derbilerinde son 13 sezonda oynanan maçlarda çıkan kırmızı kart sayısı dikkat çekti.

FutbolArena Detay - Beşiktaş ile Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında karşılaşacak. Vodafone Park'ta oynanacak mücadelenin tansiyonunun yüksek olması bekleniyor. İki ezeli rakibin derbilerinde çıkan kırmızı kart sayıları da dikkat çekiyor.


Beşiktaş - Fenerbahçe derbilerinde çıkan kırmızı kartlar


Fenerbahçe, Spor Toto Sper Lig'de zirve takibini sürdürmek isterken Beşiktaş da rakibine darbe vurup yeniden şampiyonluk potasında iddialı konuma gelmek istiyor. İki takımın arasında oynanan son lig maçında Beşiktaş'a 3, Fenerbahçe'ye 2 kırmızı kart çıkmıştı. İki takım arasında oynanan maçlarda kırmızı kart sayıları oldukça dikkat çekiyor.

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında son 13 sezonda oynanan maçlarda, Beşiktaş 15, Fenerbahçe 8 kırmızı kart gördü. Son 18 sezonda ise derbilerde Fenerbahçe'nin rakipleri 25 kez kırmızı kart gördü. Galatasaray'a 14 kırmızı kart çıkarken Beşiktaş da 11 kez eksildi. Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın Süper Lig'de oynadığı son 11 maçta ise 15 kırmızı kart çıkarken son derbide 5 kez hakemler kırmızı kartına başvurmuştu.
Spor Toto Süper Lig ile ilgili haberlere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.