comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Fenerbahçe Cüneyt Çakır'ın tartışmalı kararları (Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen, Ahmet Çakar)

25 Şubat 2018, Pazar 20:02
Beşiktaş - Fenerbahçe Cüneyt Çakır'ın tartışmalı kararları (Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen, Ahmet Çakar)

Beşiktaş - Fenerbahçe maçının ilk yarısında Cüneyt Çakır'ın tartışmalı kararlarını Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen ve Cüneyt Çakır yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ilk yarısında hakem Cüneyt Çakır'ın tartışmalı kararlarını Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen ve Ahmet Çakar yorumladı. Fernandao'nun attığı golde ofsayt var mı? Quaresma ile Isla arasındaki pozisyon penaltı mıydı? Tartışmalı pozisyonlarla ilgili yorumlar. 
 

Beşiktaş - Fenerbahçe Fernandao'nun golü ve Quaresma'nın penaltı beklediği pozisyon


Süper Lig 23. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan derbinin ilk yarısında hakem Cüneyt Çakır ile yardımcıları tartışmalı kararlara imza attı. Devre arasında pozisyonlar şu şekilde yorumlandı:

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe'nin attığı golde 25-30 cm Fernandao önde gibi gözüküyor. Piero belirleyecek ofsayt olup olmadığını. Isla penaltı yapmak için çok uğraştı. Quaresma'yı da penaltıyı almamak için uğraştı. Isla'nın pozisyonunda bir açıdan pozisyon penaltı."
Ahmet Çakar: "Fenerbahçe'nin attığı gol net ofsayt."

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe'nin ilk attığı gol ofsayt. Cüneyt Çakır bunu nasıl yakalasın? Arkada bir Beşiktaşlı var. Kaleci tek kaldı onu hiç beklemiyordu. Kaleci dışarıda kalınca psikolojik olarak verdi. Ancak Dünya kupasında maç yönetecek hakemin orada karar vermesi lazım. Maç şu golle biterse baya ağır olur."

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da! 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.