comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş eski yöneticisi Sinan Vardar FutbolArena'ya konuştu

28 Kasım 2017, Salı 11:46
Beşiktaş eski yöneticisi Sinan Vardar FutbolArena'ya konuştu

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Sinan Vardar, FutbolArena'ya konuştu. Sinan Vardar, Beşiktaş yönetimini oluşan borç nedeni ile eleştirdi.

FutbolArena - Beşiktaş eski yöneticilerinden ve camianın önde gelen isimlerinden Sinan Vardar, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. Sinan Vardar, Siyah beyazlı takımın menajer Ahmet Bulut'a yüklü miktarda borcunun olduğunu belirtti.


Sinan Vardar'dan Beşiktaş yönetimine eleştiri


Beşiktaş eski yöneticilerinden Sinan Vardar, FutbolArena'ya yaptığı açıkalamada Beşiktaş yönetimini artan borç nedeni ile eleştirdi. Sinan Vardar, Mitroviç transferi nedeni ile Beşiktaş yönetimini tenkit etti. 

''BEŞİKTAŞ'IN BORCU SÜREKLİ ARTIYOR''
''Ahmet Bulut'un Beşiktaş'a 25-30 milyon Tl borcu var. Doğruları getirdiği futbolcular olabilir ama Beşiktaş ekonomisini hiç düşünmüyor. Son divan toplantısında 1 trilyon 800 milyar borç açıklandı. İki divan arasında 6 ayda 180 Milyon TL borç artmış. Beşiktaş'ın en fazla geliri Şampiyonlar Ligi deniyor ama peki neden bu borç artıyor? Çünkü ilerisi düşünülmüyor çünkü günlük harcanıyor. Şimdi Mitrovic'e 4.5 milyon Euro verirseniz insanlar sizi tenkit eder.''

''CENK TOSUN SATILMALI''

''Beşiktaş'ın çok ciddi borcu var. 20-22 milyon Euro gibi bir para verilirse Cenk Tosun bir dakika düşünülmeden satılması lazım. Çok ciddi borcu var Beşiktaş'ın.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)