comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş: 'Emirhan İlkhan'ın kalması için görüşüyoruz'

30 Temmuz 2022, Cumartesi 17:40
Beşiktaş: 'Emirhan İlkhan'ın kalması için görüşüyoruz'

Beşiktaş, transfer teklifi gelen Emirhan İlkhan'ın kulüpte kalması yönünde ısrarlı görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

FutbolArena - İtalya Serie A ekibi Torino'nun Emirhan İlkhan için 4,5 milyon euro serbest kalma bedelini teklif ettiği haberleri Beşiktaş camiasında gündem yarattı. Siyah beyazlı kulüp, Emirhan İlkhan'ın Beşiktaş'ta kalması yönünde ısrarlı görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

BEŞİKTAŞ'TAN EMİRHAN İLKHAN AÇIKLAMASI
"Yeni sezon öncesi Teknik Direktörümüz ile ilgili yanlı ve art niyetli haberlerin ardından şimdi de futbolcumuz Emirhan İlkhan ile ilgili yanlı ve kasıtlı haberlerden dolayı bir açıklama daha yapmak zorunluluğu doğmuştur.

Futbolcumuz Emirhan İlkhan ile ilgili transfer teklifi gelmiştir. Yönetim Kurulumuzun futbolcunun takımda kalması yönünde isteği ve tutumu vardır. Futbolcumuzla Kulübümüzde kalması yönünde ısrarlı görüşmelerimiz devam etmektedir.

Bundan sonra yapılacak transfer görüşmeleri de bu çerçevede yürütülecektir.

Kulübümüz için en doğrusunu yapmak için çalışırken, kötü niyetli ve şahsi hesapları olan kişilerin sosyal medyada yaratmaya çalıştığı sözde fırtınaya aklıselim Beşiktaşlıların itibar etmediğini biliyoruz. Bu tarz tavır ve tutumlar, bizi Beşiktaş'a en doğru şekilde hizmet etme kararlılığından alıkoyamaz.

Birlik Beraberlik Sezonu ilan ettiğimiz yeni sezon öncesi bu kötü niyetli ve provokatif amaçlı kişilere en doğru cevabı takımımıza destek olarak vermek üzere taraftarlarımızı bu akşam Vodafone Park'a sezon açılış maçımıza bekliyoruz."

EMİRHAN İLKHAN'DAN AÇIKLAMA

Geride bıraktığımız haziran ayında kulübümle olan sözleşmemi yeniledim ve imza atarken yurt dışından uygun bir teklif gelmesi halinde belirli bir meblağ karşılığı ayrılabilmem için anlayış göstermelerini istedim. Transferim olur ya da olmaz, bilemiyorum. Ancak benim için de ne kadar zor bir süreç olduğunu paylaşmak istiyorum. Eğer yurt dışına gidersem Beşiktaş ve Türk futbolunu temsil etmek için elimden geleni yapacağım.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!