comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş doğruladı! Vincent Aboubakar transferi

09 Ekim 2019, Çarşamba 12:19
Beşiktaş doğruladı! Vincent Aboubakar transferi

Portekiz basını Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibi'nin, Vincent Aboubakar ile ilgilendiklerini doğruladığını yazdı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yaz döneminde kadrosuna katmaya çalıştığı ancak maaş konusunda anlaşamadığı Vincent Aboubakar konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibi, Ocak ayı için Porto'da forma giyen Vincent Aboubakar ile ilgilendiklerini açıkladı.
 

Vincent Aboubakar Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Portekiz A Bola Gazetesi'nin haberine göre Beşiktaş sportif direktörü Ali Naibi, Vincent Aboubakar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlı yönetici, Kamerunlu golcü ile ilgilendiklerini söyledi.

Ali Naibi açıklamalarında "Herkes Aboubakar'a duyduğumuz hayranlığı bilir. Ocak ayında bir şans olursa Beşiktaş öncelikli tercih olmaya çalışacaktır. Beşiktaş'ta iz bırakmış bir futbolcu ve taraftarlar da onu çok sevdi. Ağustos ayında onu kiralamak istedik. Aboubakar'ın Beşiktaş'ta oynamak için her zaman bir şansı olacaktır." dedi.

 

Vincent Aboubakar - Beşiktaş transferinin gerçekleşmeme sebebi


Öte yandan L'attaquant sitesinde yayınlanan habere göre sakatlığını atlatması 8 ay süren ve yaz döneminde Beşiktaş fırsatını kaçıran Vincent Aboukar'ın durumu günden güne daha kötüye gidiyor. Takımdaki yerini kaybeden Aboubakar'ın Porto'da 5. hucüm tercihi haline geldiği ifade edildi.

"BEŞİKTAŞ'LA ANLAŞAMADI, OCAK AYINA KADAR ZORLAŞAN HAYATINA KATLANMALI"

Teknik direktör Sergio Conceiçao'nun adeta unuttuğu Kamerunlu futbolcu, bu sezon sadece 2 resmi maçta sadece 94 dakika forma giydi ve gol katkısı sağlayamadı. Maaş anlaşmazlığı nedeniyle Beşiktaş'a transfer olmayan Vincent Aboubakar'ın Ocak ayında teklifler bekleyeceği ve bir süre zorlaşan hayatına katlanacağı belirtildi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)