comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Cyle Larin transferini açıkladı

31 Ocak 2018, Çarşamba 12:09
Beşiktaş, Cyle Larin transferini açıkladı

Beşiktaş yönetimi ABD MLS Ligi ekiplerinden Orlando City ile Cyle Larin transferi konusunda anlaşmaya vardığını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü, Cyle Larin transferinde mutlu sona ulaştı. Beşiktaş yönetimi Vagner Love'dan sonra bir başka golcü ismi kadrosuna kattı. ABD MLS Ligi ekiplerinden Orlando City ile problemleri çözüme kavuşturan Beşiktaş, Cyle Larin transferini KAP'a bildirdi. 


Beşiktaş'tan Cyle Larin transferi açıklaması


Beşiktaş yönetimi Vagner Love'dan sonra bir başka golcü oyuncuyu daha kadrosuna kattı. Beşiktaş, ABD MLS Ligi Orlando City takımında forma giyen Cyle Larin için Orlando City takımı ile her konuda anlaşma sağladığını KAP'a bildirdiği yazıda açıkladı.

Cyle Larin bilindiği üzere İstanbul'a gelmiş siyah beyazlı takım ile çalışmalara başlamış ancak yaşanan problemler nedeni ile transferi açıklanamamıştı.
İŞTE BEŞİKTAŞ'IN LARİN KAP AÇIKLAMASI

''Profesyonel futbolcu Cyle Christopher Larin'in transferi konusunda Orlando City ve Major League Soccer ile anlaşmaya varılmıştır

Cyle Christopher Larin ile 2021 - 2022 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.''


Beşiktaş'ın yeni golcüsü Cyle Larin kimdir, attığı goller...


1995 doğumlu Cyle Larin, forvette görev alıyor. Genç futbolcu, 1.88 boyuyla hava toplarında ve son vuruşlarda da etkili. 22 yaşındaki futbolcu, geçen sezon MLS'te 17 maça çıkıp 8 gol ve 1 asistlik performans sergiledi.


Beşiktaş, Cyle Larin transferini video ile açıkladı


Beşiktaş yönetimi Orlando City'den transfer ettiği Cyle Larin transferini sosyal medya hesaplarından yayınladığı özel bir video klip ile açıkladı. Beşiktaş yönetimi Cyle Larin'in transferini Come To Beşiktaş sloganı ile duyurdu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)