comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş cephesi: "Suçlu aramak yerine çözüm bulmalıyız"

27 Ekim 2023, Cuma 01:26
Beşiktaş cephesi:

Beşiktaş'ın Bodo Glimt karşısında aldığı mağlubiyet sonrası yardımcı antrenör Hari Vukas ve futbolcular açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Temsilcimiz Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi grup etabında Bodo Glimt'e deplasmanda 3-1 mağlup oldu. Beşiktaş son 6 resmi maçta 4. mağlubiyetini aldı. Karşılaşma sonrası Beşiktaş yardımcı antrenörü Hari Vukas ve futbolcular açıklamalarda bulundu.

GEDSON FERNANDES:
"Böyle olmamalı. Avrupa'da bu kadar kötü oynamamalıyız. Bunları düşünüp başımızı eğmeden toparlanmak zorundayız. Ne oyuncuların, ne teknik heyetin, ne yönetimin... Bu bir kişinin suçu değil. Biz büyük bir kulübüz ama ortaklaşa kötü gidiyoruz. Kimsenin bireysel olarak suçlanacak durumu yok. Suçlu aramak yerini çözümü bulmalıyız. Daha çok çalışmalıyız. Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Çok büyük bir camia. Biz buradan kalkmasını da biliriz." (Exxen)

RACHID GHEZZAL:

"Bizim için zor bir gece oldu. Çok kötü oynadık. Bizden her anlamda daha iyilerdi. Fiziksel, taktiksel, mental... Galibiyeti hak ettiler. Bu maçtaki detayları analiz edip neleri yapamadığımızı, neleri başaramadığımızı bilmemiz, anlamamız gerekiyor. Grupta sonraki maçı evimizde oynayacağız. Daha iyi performans göstermek için çabalayacağız. Elimizden geleni vereceğiz. İnşallah gruptan çıkacağız." (Exxen)

BEŞİKTAŞ YARDIMCI ANTRENÖRÜ HARİ VUKAS:

"Ne zemin, ne iklim mağlubiyetin sebebi değil. Biz zaten iklime ve zemine adapte olduk. İlk yarı pozisyonlar da bulduk. Biz değerlendiremedik, rakibimiz değerlendirdi. Gol sonrası risk almamız gerekiyordu. Maçı çeviremedik. Bodo hak ettiği bir galibiyet aldı. 2 takım da çok fırsat buldu. Fırsatları değerlendiren takım Bodo oldu. 3 maçta 1 puan iyi bir durum değil. Evimizdeki Bodo maçını kazanıp işleri tersine çevirmek için elimizden geleni yapacağız." 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!