comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş cephesi: "Josef'in kırmızı kartı iptal edilmeli"

05 Eylül 2022, Pazartesi 02:34
Beşiktaş cephesi:

Beşiktaş'ta İkinci Başkan Engin Baltacı ve futbolcular, maçın ardından Josef de Souza'nın gördüğü kırmızı karta tepki göstererek, "Bu haksızlık." dedi. 

FutbolArena -Beşiktaş cephesinden Ankaragücü maçının ardından Josef de Souza'nın kırmızı kart gösterilmesine tepki gösterildi. 

İŞTE BEŞİKTAŞ CEPHESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMALAR
Cenk Tosun: Bir tane kendini bilmeyen bir insan gelip bunu yapıyor. İnsanlar gelip bize vuracak, ben de izleyeceğim? Ondan sonra nasıl olacak bu işler? Josef de Souza beni korumak için çocuğu kenara gitti. Böyle bir şey yok. O kadar polis ve güvenlik var. Nasıl oluyor da taraftarlar dibimize kadar gelip uçan tekmeyle müdahale edebiliyor? Nasıl olacak bu işler? Bize vursunlar biz öyle bekleyelim öyle mi? Biz kendimizi korumayacak mıyız? Koruyunca kırmızı kart."

Weghorst: Josef de Souza maçtan sonra kırmızı kart gördü. Takım oyuncumuza müdahale eden bir kişiyi, sahadan çıkarmak için müdahale etti. Çok haksız kırmızı kart. Josef orada takım arkadaşlarını koruyor. Futbolla alakası yok bunların."

Salih Uçan: "Cenk Tosun adım atmasa belime doğru tekme yiyebilirdim. Josef kırmızı kart görmüş. Josef de Souza ne yapacak? Benim takım arkadaşıma 'Tekme atabilir misin mi?" diyecek. Haksızlık bu! Bu düzeltilmeli."

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: Sahaya giren saldırgan, hakeme de saldırabilirdi. Josef de Souza, hakeme saldırmak üzereyken müdahale edip hakemi korusa kime kırmızı kart gösterilecekti?" Josef'in kırmızı kartı İptal edilmelidir."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!