comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş cephesi: "Allah'ın adaleti tecelli eder!"

07 Şubat 2021, Pazar 21:57
Beşiktaş cephesi:

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, 1-0 kazanılan Konyaspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"WELİNTON'UN POZİSYONU PENALTI"
İyi oynarken puanlar kaybettik. Bugün de 10 kişi kaldık. Doğru iki sarı karttan ne yazık ki N'Sakala oyun dışı kaldı. Takımımız çok iyi bir karakter ortaya koydu. Galip geldik. Welinton'un çekildiği bir pozisyon var. Kural değişti deniliyor. Çekip bırakırsa penaltı olmuyor diyorlar ama benim izlediğim kadarıyla o çekme, aslında oyuncunun topa vuruşunu da etkiliyor. Pozisyon penaltı."

"10 KİŞİ KAZANMAK ÖNEMLİYDİ"

Biz kazandığımız için mutluyuz. 10 kişi kazanmak gelecekle alakalı şanssızlığımı da kırdığımızı düşünüyoruz. Kazana kazana gitmeyi istiyoruz. 

"DAHA MARATON UZUN"

Daha çok maç var. Altta olan takımlar. Kümede kalmak için efor sarfedecekler. Zor bir lig. Puan kayıpları olacaktır. Az kaybeden işi götürecek gibi görünüyor. Biz kazanarak devam etmek istiyoruz. İlk yarı yakaladığımız performansı tekrar sergileyebilirsek şampiyonluğu göğüsleyeceğimizi düşünüyorum. 

Soru: Transfer limitleriyle alakalı taraftarın çıkışı oldu. Bununla alakalı TFF ile görüştünüz mü?

Başkanımız cevabı verdi. Biz bu noktada kural koyucuların bu işin takipçisi olacağını düşünüyoruz. Biz karakter olarak hiçbir zaman değişik yollara başvurmadık. Kural koyucular takipçisi olacaktır. Onlar olmazsa Allah'ın adaleti tecelli eder. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!