comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Cenk Tosun'u satacak mı? Fatih Doğan açıkladı

29 Kasım 2017, Çarşamba 14:08
Beşiktaş, Cenk Tosun'u satacak mı? Fatih Doğan açıkladı

Beşiktaş'ta Süper Lig'de oynanacak Galatasaray derbisinin hazırlıkları sürerken Sabah Gazetesi Yazarı Fatih Doğan, FutbolArena'ya Beşiktaş'taki gündemi değerlendirdi.

FutbolArena  Özel - Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi mesaisi devam ederken Sabah Gazetesi Yazarı Fatih Doğan, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

Cenk Tosun'un transfer olma ihtimalinden Galatasaray derbisine kadar önemli konularda açıklamalarda bulunan Fatih Doğan, önemli noktalara değindi.
 

Fatih Doğan'ın Beşiktaş'taki son durum ile ilgili açıklamaları


Beşiktaş'ın Cenk Tosun için 20 milyon Euro civarında bir teklife hayır demeyeceğini belirten Fatih Doğan devre arası olmasa bile sezon sonunda oyuncunun satışının gerçekleşebileceğini söyledi. Fatih Doğan, Anderson Talisca'ya da alternatif arandığını söyledi.
Fatih Doğan'ın Beşiktaş'ın gündemine dair açıklamaları şu şekilde

"CENK TOSUN İÇİN SEZON SONU..."

Cenk Tosun, Avrupa'da transfer listesinde. Bugün 13.5 milyon Euro'ya ulaşan bir değeri var. Crystal Palace bu parayı teklif etti. Şimdi 25 milyon Euro'lar telafuz ediliyor. Beşiktaş devre arası olmasa bile sezon sonunda iyi bir fiyata gönderip kasasını iyi bir miktarla doldurmak istiyor.

"TALİSCA'YA ALTERNATİF ARANIYOR"

Beşiktaş belki de Anderson Talisca'ya alternatif olacak bir transfer yapabilir. Daha hızlı, kısa boylu o bölgeyi dağıtacak bir oyuncu arayışı olabilir. Buna da ihtiyaç var. Transfer gerçekleşir veya gerçekleşmez bilmiyorum ama bir arayış var. Beşiktaş kulübü bir isim araştırıyor.

"TOSİC PREMİER LİG'E GİDEBİLİR"

Beşiktaş'ta Vida transferi gerçekleşecek. Ev bile bakıldı. Tosic için menajerler aracılığıyla 8 milyon Euro'luk bir teklif geldi. Tosic'in takımdan ayrılma ihtimali bulunuyor. Vida'nın gelişi ve Tosic'in 8 milyon Euro'ya gidişini görebiliriz.

"BEŞİKTAŞ İÇİN GALATASARAY MAÇI BİR FIRSAT"

Son oynanan Yeni Malatyaspor maçıyla birlikte Fikret Orman bozuldu. Dönüş yolculuğunda Fikret Orman'ın üzüldüğünü gördük. Genelde puan kaybı olduğunda yöneticiler oyunculara kötü havayı hissettirmezlerdi. Aksine destek verirlerdi. Son Malatya maçı sonrası moraller biraz düştü. Beşiktaşlı yöneticiler oyuncuların Galatasaray maçıyla takımdaki havayı değiştirmesini istiyor. Beşiktaş taraftarları da bunu istiyor. Ligin gidişatını değiştirmek ve puan farkını 3'e indirmek açısından Beşiktaş için derbinin önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)