comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş bozgunu, RB Leipzig'te kaos çıkarttı

27 Eylül 2017, Çarşamba 19:00
Beşiktaş bozgunu, RB Leipzig'te kaos çıkarttı

Beşiktaş yenilgisi sonrasında RB Leipzig'te taşlar yerine oturmuyor.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi G grubu 2. maçında sahasında ağırladığı ve 2-0 mağlup ettiği Alman ekibi RB Leipzig'te mağlubiyet sonrası kaos hakim! RB Leipzig Teknik Direktörü Ralph Hasenhüttl, maçtan sonra yaptığı açıklamada takımın yıldız oyuncusu Naby Keita'yı hedef aldı.


Ralph Hasenhüttl'ın Naby Keita hakkındaki açıklamaları


Sezon öncesinde Liverpool'un transfer etmek için büyük baskı yaptığı Naby Keita'yı RB Leipzig kulübü satmaya yanaşmamış ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan genç oyuncu için, gelecek yıl transfer olması adına Liverpool ile 70 milyon euro karşılığında anlaşmıştı. 

Liverpool, Keita'yı kimseye kaptırmamak için bu parayı ödemeye razı olurken, Leipzig de tarihindeki ilk Şampiyonlar Ligi sezonunu Keita'sız geçirmemiş oldu. 
Ancak Keita'nın Beşiktaş maçı performansı Hasenhüttl'ın hiç hoşuna gitmedi. 

Hasenhüttl yaptığı açıklamada "Bir hoca olarak kime güvenip kime güvenemeyeceğimi öğrendim. Kim benim için savaşacak, kim savaşmayacak görmüş oldum. Bazı oyuncularım beni hayal kırıklığına uğrattı. Naby Keita kafa olarak bizimle değildi. Şampiyonlar Ligi'ne hazır değil" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)