comScore
1 / 9

Beşiktaş bombayı patlatıyor! İşte yeni savunmacı

FutbolArena - Teknik direktör Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda transferde önceliği sağ bek ve santrfor bölgelerine veren Siyah-Beyazlılar çalışmalarını sürdürüyor..

2 / 9
Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, ilk resmi imzayı Rafael Da Silva’ya attırmak amacında.
3 / 9
Lyon’un Brezilyalı sağ beki Rafael Da Silva için son görüşmeleri yapıyor. Fransız ekibi ile 5 milyon euro seviyesinde başlayan pazarlıkların 2 haftalık süreçte Beşiktaş’ın istediği seviyelere geldiği ve final görüşmelerinin bu hafta yapılacağı öğrenildi.
4 / 9
Beşiktaş transfer komitesi hafta sonuna kadar Fransa’ya giderek Lyon yetkilileri ve Rafael’in kendisi ile bir araya gelecek ve bu görüşmelerde resmi imzayı attırmaya çalışacak.
5 / 9
Lyon ile hemen hemen tüm konularda anlaşılmasına rağmen sonraki satıştan pay ve bonuslar konusunda pürüzlerin kaldığı ve bu pürüzlerin de Fransa’da yapılacak yüz yüze görüşmelerle çözümleneceği öğrenildi.
6 / 9

ADRİANO VE MARCELO, RAFAEL’İN BEŞİKTAŞ’IN SEÇMESİNDE ETKİLİ ODU

<h2>ADRİANO VE MARCELO, RAFAEL’İN BEŞİKTAŞ’IN SEÇMESİNDE ETKİLİ ODU</h2>
7 sezon Manchester United ve 3 sezon Lyon’da oynayan Rafael Da Silva’nın Beşiktaş’ın teklifine "evet" demesinde Adriano ve Lyon’da forma giyen eski Beşiktaşlı Marcelo etkili oldu.
7 / 9
Beşiktaş’ı ve Şenol Güneş’i seçmekle en doğru tercihini yapacağını söyleyen Marcelo’nun yanı sıra Beşiktaş ve Türkiye ile ilgili bilgi aldığı Adriano’nun verdiği referansların Rafael üzerinde oldukça fazla etki yarattığı bildirildi.
8 / 9
(Milliyet)
9 / 9