comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Bayern Münih kura çekimi sonrası Serkan Reçber: 'Yenilmeyecek takım değil.'

11 Aralık 2017, Pazartesi 14:52
Beşiktaş - Bayern Münih kura çekimi sonrası Serkan Reçber: 'Yenilmeyecek takım değil.'

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesini TRT Spor'da Serkan Reçber yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Almanya'nın güçlü takımlarından Bayern Münih ile eşleşti. Kuranın ardından TRT Spor yorumcusu Serkan Reçber, Bayern Münih'in büyük bir marka olduğunu fakat kendi kaliteimizi de göz ardı etmememiz gerektiğini söyledi. 
 

Beşiktaş Bayern Münih Şampiyonlar Ligi kura çekimi


Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki son 16 turundan rakibi Bayern Münih'i TRT Spor'da Serkan Reçber yorumladı. 

"DEFANS VE ÖNÜNDE ZAAFLARI VAR"
Xabi Alonso'nun yerini dolduramadılar. Bayern Münih'in merkezinde problem var. Sanki savunmanın göbeği ve defansın önünde zafiyetleri var. 

"BAYERN MÜNİH YENİLMEYECEK TAKIM DEĞİL"

Şunu da söyleyelim. Futbolda gününde olmak diye önemli bir kavram var. O gün, güne nasıl uyandığın, psikolojin ve enerjin önemli. Günün şartları Beşiktaş'ın lehine olmalı. Aynı şekilde Bayern Münih'in de gününde olmadığı bir döneme denk gelmeli. Bu futbolda vardır. İnsanın olduğu yerde robot performansı beklemek doğru değil. Hepimiz için geçerli. O gün bazen kafanızı kaldıramazsınız. Bunlar performansı etkileyen temel unsurlar. Bayern Münih'e saygımız çok yüksek ama yenilmeyecek, elenmeyecek takım olarak görmüyorum. Almanya Ligi'nde Hoffenheim ve M'Gladbach'a kaybetmiş bir takım. Hoffenheim yenebiliyorsa biz niye yenmeyelim. Bizim bakış açımız böyle olmalı. Elbette saygıda kusur etmeden, saygıyı göstererek oynayacağız ama takımımızın gücünü az görmememiz lazım. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.