comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesinde Daum'un sözleri

11 Aralık 2017, Pazartesi 17:55
Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesinde Daum'un sözleri

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesini Christoph Daum Alman basınına yorumladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda deplasmanda Bayern Münih ile eşleşti. Siyah beyazlı camia kura çekiminin ardından Alman takımının son derece güçlü bir takım olduğunu fakat kendilerinin de artık çantada keklik bir kulüp olmadıklarını söylerken, başkan Fikret Orman ve yöneticiler kura çekiminin ardından umutlu açıklamalarda bulundu. Öte yandan bir dönem Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'u çalıştıran Christoph Daum, Alman basınına Bayern Münih - Beşiktaş eşleşmesini yorumladı. 
 

Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi haberleri


Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Beşiktaş, Bayern Münih ile eşleşti. Bir dönem siyah beyazlı takımı çalıştıran ve aynı zamanda Türkiye'de Fenerbahçe ve Bursaspor'da da teknik direktörlük yapan Christoph Daum, Alman basınına bu eşleşmeyi yorumladı. 

Alman basınına konuşan Christoph Daum, Bayern Münih ile Beşiktaş arasındaki güç farkının dışında önemli faktörlerin olduğunu söylerken, özellikle İstanbul'daki atmosfere değindi. Alman teknik adam, "Vodafone Park dünyanın en gürültü stadı. İlk maç Almanya'da ve Bayern Münih burada tur için gereken skoru almalı. Aksi takdirde İstanbul'da kolay bir maç olmayacak. Beşiktaş çünkü sahasında iyi oynuyor ve her türlü başarıyı getirebilecek, galibiyeti alabilecek potansiyele sahip bir takım." ifadelerini kullandı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"