comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Porto açıklaması

11 Eylül 2017, Pazartesi 20:38
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Porto açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Porto maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Porto maçı öncesi kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. UEFA'ya yapılan itirazın reddedilmesi hakkında da konuşan Fikret Orman, taraftarlara çağrıda bulundu. 


Porto - Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı haberleri


Siyah Beyazlıların Porto ile oynayacakları kritik maç öncesinde Başkan Fikret Orman, BJK TV'ye konuştu. 

"TÜM TEDBİRLERİ ALIYORUZ"
Şampiyonlar Ligi'nde önümüzdeki 2 senede olay olması halinde men cezası yeme durumummuz var. Burası futbol ekonomisi adına ve kulübüzümün, ülkemizin prestiji adına önemli bir gelir. Orada yaşayan vatandaşlarımızdan rica ediyoruz. Buyursunlar Vodafone Arena'ya gelsinler ama oradaki maçlara gitmesinler. En ufak bir hareket Beşiktaş'a ceza olarak gelebilir. Biz tüm tedbirleri alıyoruz. Tahrikler olabilir. Zaten Avrupa ile ilişkilerimiz gergin gidiyor. Bunun için de dikkatli olmamız lazım. 

"PORTEKİZ'DEN İYİ BİR SONUÇLA DÖNECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM"

Porto çok ciddi bir rakip. Avrupa şampiyonu olmuş önemli bir rakip. Bizim açımızdan zor bir maç olacak deplasmanda. En önemli şey, sakin olmak. İyi bir sonuçla döneceğimi düşünüyorum ama zor bir maç olacak. Şunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Beşiktaş kimse için kolay bir rakip değil. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.