comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Bayern Münih iddiası: 'Biz bu turda...'

11 Aralık 2017, Pazartesi 14:38
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Bayern Münih iddiası: 'Biz bu turda...'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda eşleştikleri Bayern Münih ile ilgili konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih ile eşleşti. Kura çekiminin ardından Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş - Bayern Münih Fikret Orman'dan kura çekimi yorumları


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda kura çekiminin ardından TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. 

"BRUGGE EŞLEŞMESİ"
Kimin iyi, kimin kötü olduğunu bilmiyorum. Bir defa söylemiştim. UEFA Kupası'nda Brugge çıktığı zaman çok sevinmiştik, elendik. Şöyle bir avantajımız var. Almanya'nın ikincisi Leipzig ile oynadık. Orada ve burada yendik. Bu bizim için özgüven dedi.

"ÇANTADA KEKLİK DEĞİLİZ"

Bayern Münih tabi zor bir rakip. Biz de çantada keklik değiliz. Onlar için de bizim açımızdan zevkli, rekabeti yüksek bir maç oynanacak.

"BAYERN MÜNİH MUTLUDUR BİZİM GİBİ BÜYÜK BİR RAKİPLE EŞLEŞTİĞİ İÇİN"

Fikret Orman son olarak Bayern Münih'in sosyal medya paylaşımı için, "Onlar da tabi mutlu büyük bir takımla oynayacakları için. Biz de mutluyuz Bayern Münih gibi bir takımla oynayacağımız için. Güzel bir eşleşme oldu." ifadelerini kullandı. Orman, Almanya'da oynanacak maçta yine taraftarların alınmayacağını söylerken, Beşiktaş taraftarlarını Vodafone Park'a davet etti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.