comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: "Tüm Türkiye'nin gururu olduk"

02 Kasım 2017, Perşembe 12:24
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kasım ayı Beşiktaş Dergisi'nde kulübün son durumu üzerinden camiaya seslendi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin Kasım ayı sayısında camiaya seslendi.

Başkan Orman, futbol takımın Şampiyonlar Ligi'ndeki performansından Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e kadar uzanan bir yazı kaleme aldı.
 

Fikret Orman'ın Kasım ayı dergisindeki yazısı


Futbol takımımız, Avrupa'da önemli başarılara imza atarak, sadece Beşiktaşlılar'ın değil, tüm Türkiye'nin gururu oldu. Şampiyonlar Ligi'nde üst üste üç maçımızı kazandık. Porto'yu, Leipzig'i ve Monaco'yu yenerek, gruptaki rakiplerimizin toplamından daha çok puana sahip olduk. Şampiyonlar Ligi gruplarında ilk üç maçını kazanan ilk Türk takımı olma unvanını alan futbol teknik heyetimizi ve futbolcularımızı tebrik ediyorum. Bu ay Devler Ligi'ndeki iki maçımızı da evimizde oynayacağız. Taraftarlarımızın her zaman olduğu gibi takımımızın yanında yer alacağına ve bir bütün olarak Beşiktaş'ın ne kadar güçlü bir aile olduğunu tüm dünyaya göstereceğimize inancım tam. 
"BEŞİKTAŞ, TÜRKİYE'NİN AYDINLIK YÜZÜDÜR"

Beşiktaş, hem Türkiye'nin aydınlık yüzüdür hem de Türkiye'nin en önemli vitrin kulübüdür. Önümüzde duran en önemli hedefin; Beşiktaşımız'ı global bir marka haline getirmek olduğunu sık sık dile getiriyorum. Biz, stratejilerimiz doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz, edeceğiz.

"AMPUTE MİLLİ TAKIMIMIZ İLE GURUR DUYDUK"

Armasında ay-yıldız taşıyan tek spor kulübü olarak ülkemize ve halkımıza karşı üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye ve örnek olmaya çalışıyoruz.  9 Ekim günü de Vodafone Park'ta Ampute Milli Takımımımız'ın Avrupa Şampiyonası olduğu final maçında on binlere ev sahipliği yapmak bizim için çok önemli bir gururdur. Avrupa Şampiyonu sporcularımızı bir kez daha tebrik eder, bu organizasyonda emeği olan herkese teşekkürü borç bilirim. 

"CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ"

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin yetmiş dokuzuncu yılına girerken, aziz hatırası önünde en içten saygılarımızla eğiliyoruz. Rahmet, minnet ve özlemle andığımız Ulu Önder Atatürk'ün en büyük eseri olan ve Türk Milleti'ne armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar birlik ve beraberlik içinde yaşatacağımıza olan inancımızı tüm dünyaya bir kez daha haykırıyoruz. 

En derin sevgi ve saygılarımla, 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)